آغاز داوری 217 ایده‌ ارسالی رویداد بین‌المللی

1396/06/21

با پایان یافتن مهلت ثبت نام در رویداد بین‌المللی Falling Walls Lab کار داوری اولیه 217 طرح ارسالی به این رویداد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر :پس از فراخوان عمومی رویداد بین المللی Falling Walls Lab آلمان، ایده پردازان ایرانی که شامل دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پسا دکتری و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان و صاحبان ایده در زمینه‌های مختلف می‌شوند تا پایان مهلت اولیه بیش از 120 ایده و در مهلت تمدید شده حدود 100 ایده که در مجموع 217 ایده می‌شود به دبیرخانه این رویداد بین‌المللی ارسال کردند.
با پایان یافتن مهلت ارسال به این رویداد بین المللی Falling Walls Lab داوری اولیه 217 ایده ارسالی آغاز شد. قرار است پس از مرحله داوری اولیه تعداد 30 برای حضور در این رویداد که در روز 18 مهر ماه برگزار خواهد شد، حضور یابند.
این رویداد همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود و روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر در این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.
امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار این دانشگاه با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) رقابت مقدماتی رویداد Falling Walls Lab Tehran را در روز 18 مهر ماه در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیر‌کبیر برگزار می‌کنند.
30 ایده پرداز راه یافته به این مرحله، برای انتخاب یک ایده به رقابت می‌پردازند و هرکدام باید در مدت ۳ دقیقه از ایده خود دفاع کنند.
منتخب نخستین مرحله این رویداد در مرحله نهایی این رقابت که در ماه نوامبر در برلین برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.