برگزاری همایش مهندس نوآور، خالق دنیایی از فرصت ها

 | تاریخ ارسال: 1398/8/22 | 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر سید علی محمدپور از برگزاری همایش مهندس نوآور، خالق دنیایی از فرصت ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیرخبر داد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: این همایش در روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه با حضور مسعود تاجبخش، مدیر بخش روابط بین دانشگاهی فدراسیون جهانی مخترعان ((IFIA و با حضور علاقمندان دانشجو برگزار شد.
وی ادامه داد: در این همایش پویا که همراه با پرسش و پاسخ دانشجویان  برگزار می شد نمونه ها و موضوعات مختلف پیرامون ایده پردازی و داشتن ذهن خلاق مورد تبادل نظر قرار گرفت. هدف داشتن در زندگی کاری و برنامه ریزی برای رسیدن به آن و در عین حال توجه به سرعت مافوق تصور پیشرفت های تکنولوژیک در جهان ، بخشی از مباحث کلی این همایش ۴ ساعته را شامل می شد.
سید علی محمدپور با توجه به حضور افراد نوآور و موفق در این همایش و ارائه راهکارهای عملی در این زمینه، خاطرنشان کرد: در کنار سخران اصلی این برنامه تعدادی از افراد نوآور و صاحب استارت آپ نیز به ارائه سخنرانی پرداختند تا دانشجویان بیش از پیش با نمونه های موفق در این عرصه آشنا شوند. به طور نمونه ایده ای جدید در زمینه راه اندازی « المپیاد دانش آموزی هوا و فضا» از سوی یکی از حضار مطرح گردید که می تواند با پیگیری های لازم ایشان و همکاری بخش های ذیربط موفقیت های خوبی را در این زمینه پدید آورد.
گفتنی است این همایش به همت کانون کارآفرینی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر و با همکاری اداره کل فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. دانشجویان علاقمند، جهت فعالیت در حوزه های مرتبط با ایده پردازی و نوآوری می توانند با ادمین کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس jd_aut ارتباط برقرار نمایند.