اطلاعیه شماره یک ستاد اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1401/6/5 | 
السلام علیک یا اباعبدا...
اطلاعیه شماره یک ستاد اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 
ستاد اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن آرزوی قبولی عزاداری­های محرم حسینی به اطلاع دانشگاهیان عزیز می­‌رساند با توجه به اهمیت ویژه حضور در همایش جهانی پیاده‌­روی اربعین در رشد و تعالی فرهنگی دانشگاهیان، ستاد اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تلاش است تا تسهیلاتی جهت حضور مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در همایش جهانی اربعین را به شرح ذیل فراهم سازد:
  1. دانشگاه تسهیلاتی آموزشی برای زائرین اربعین در نظر گرفته است. در مقطع کارشناسی به همه دانشجویان زایر توصیه می­شود ثبت نام اولیه (پنجم و ششم شهریورماه) را انجام دهند تا چنانچه در ایام اربعین نتوانند ثبت نام کنند ثبت نام اولیه آنها به عنوان ثبت‌نام نهایی در نظر گرفته شود. دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز چنانچه نتوانند در ایام اربعین اخذ واحد نمایند، می‌توانند در ایام حذف واضافه اقدام به اخذ واحد نمایند.
  2.  به منظور کمک و پشتیبانی از حضور دانشجویان عزیز در همایش جهانی پیاده‌­روی اربعین، به شرکت کنندگان در این همایش جهانی وام قرض الحسنه تا سقف یک میلیون تومان تخصیص داده خواهد شد. بدین­‌منظور متقاضیان می‌­توانند به معاونت فرهنگی و دانششجویی برای ثبت نام مراجعه نمایند. از سوی دیگر صندوق رفاه دانشجویان نیز به تمام دانشجویانی که به صورت کاروان­‌های دانشجویی عازم پیاده­‌روی اربعین هستند نیز سه میلیون تومان وام پرداخت می‌نماید. این وام‌­ها پس از انجام این سفر معنوی در اختیار دانشجویان واجد شرایط قرار خواهد گرفت.
  3.  برنامه‌­های فرهنگی ویژه­ای به منظور بهره‌مندی محیط دانشگاه از فضای روح­‌بخش اربعین از قبیل همایش بدرقه زائرین، مسابقات عکاسی، خاطره نویسی و فیلم کوتاه و ... در دست برنامه‌­ریزی است که از علاقه‌­مندان دعوت به همکاری و مشارکت می­‌نماییم.
دبیرخانه ستاد اربعین دانشگاه