اطلاعیه ثبت‌نام دانشجویان ورودی جدید تحصیلات تکمیلی ۱۴۰۱ متقاضی خوابگاه (مقاطع  ارشد و دکتری)

 | تاریخ ارسال: 1401/6/14 | 
قابل توجه دانشجویان محترم ورودی جدید تحصیلات تکمیلی ۱۴۰۱ متقاضی خوابگاه (مقاطع  ارشد و دکتری)
احتراماً ضمن تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به استحضار می‌رساند ثبت نام خوابگاه دانشجویی به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه سماد انجام خواهد پذیرفت. لذا خواهشمند است با در نظر گرفتن نکات کلی ذیل، بسته به مقطع تحصیلی خود نسبت به طی فرایند مندرج اقدام نمایید:
۱.  اختصاص اسکان بر حسب اولویت بندی به دانشجویان روزانه غیربومی غیربورسیه تعلق گرفته و دانشجویان ساکن در استان تهران و البرز، دانشجویان نوبت دوم و دانشجویان پردیس بین الملل تا ۱۰ مهر ماه مجاز به اخذ خوابگاه نمی باشند.
۲.  دانشجویان می‌بایست از تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ الی ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ از طریق سامانه http://Samad.aut.ac.ir  اقدام به پیش ثبت نام کنند؛ عدم پیش ثبت نام دانشجو در بازه مذکور به منزله عدم نیاز به خوابگاه بوده و پس از آن اداره امور خوابگاه ها هیچ تعهدی در خصوص بررسی درخواست اسکان دانشجویان جامانده نخواهد داشت.
۳.  دانشجویان می بایست حداکثر تا ۱۹  شهریورماه با اداره خدمات رفاهی دانشگاه مقطع قبلی خود تسویه حساب نموده و وضعیت فاز ۲ صندوق رفاه وزارت علوم برای ایشان در حالت تسویه شده قرار گرفته باشد یا در صورت صدور دفترچه اقساط، فاقد بدهی معوق باشند؛ در غیر این صورت مطابق با ابلاغ صندوق رفاه وزارت علوم، پیش ثبت نام ایشان کأن لم یکن تلقی شده و اختصاص خوابگاه به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.
۴. در روز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه، درخواست های پیش ثبت نام بررسی شده و دانشجویانی که مشمول اخذ خوابگاه باشند (روزانه- غیربورسیه- غیربومی- فاقد مقطع قبل فعال و فاقد بدهی معوق در سامانه صندوق رفاه) تأیید و نام خوابگاه ایشان در سامانه سماد- بخش عملیات اسکان- کادکس اسکان قابل رؤیت خواهد بود.
۵. پذیرش دانشجویان متناسب با خوابگاه اعلام شده در کادکس اسکان از روز دوشنبه ۲۱ شهریورماه لغایت ۳۱ شهریورماه انجام پذیرفته و عدم مراجعه در این بازه به منزله انصراف خواهد بود.
۶.لازم به ذکر است دانشجویان ساکن استان تهران و البرز صرفا می‌توانند اقدام به پیش ثبت نام نمایند ولی اسکان قطعی ایشان منوط به وجود ظرفیت می‌باشد که از تاریخ ۱۰ مهرماه میتوانند از دفترخدمات دانشجویی پیگیری نمایند.
۷. اداره امور خوابگاه‌ها با شماره تماس های ۰۲۱۶۶۹۵۸۰۱۶، ۰۲۱۶۶۹۵۸۰۱۷ و ۰۲۱۶۴۵۴۲۳۱۹ همه روزه از ساعت ۸ لغایت ۱۵ آماده پاسخگویی به ابهامات دانشجویان محترم می‌باشد.
باتشکر
اداره امور خوابگاه‌ها