کمک به انتخابی آگاهانه هدف از حضور در کارگاه های رسم انتخاب دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1398/8/25 | 
 به گزارش روابط عمومی صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی ورسه ای از برگزاری سلسله کارگاه های رسم انتخاب ۹۸ برای سومین سال پیاپی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: کارگاه های رسم انتخاب از سلسله جلسات طرح هماهنگ امید وصل، به همت کانون مهرزندگی سازمان دانشجویان این واحد و با همکاری اداره کل فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور می باشد باشد که توسط حجت الاسلام محمد برمایی از کارشناسان برجسته حوزه خانواده در صدا و سیما در ۵ جلسه ارائه می گردد و در سال های گذشته نیز استقبال پرشور دانشجویان را به همراه داشت.
مهدی ورسه ای با اشاره به مطالب مطرح شده در این کارگاه ها افزود: در این کارگاه ها دوران آشنایی و چالش های پیرامون نظریات آشنایی و نقش خانواده در آن، دوران انتخاب و ملاک های انتخاب همسر، نقش شباهت ها و تفاوت ها و تناسب ها در ازدواج، خواستگاری و مراحل مترتب بر آن و دوران نامزدی به طور مبسوط در ۴ جلسه توسط حجت الاسلام برمایی ارائه خواهد می شود  و در جلسه پنجم نیز از والدین  دانشجویان دعوت می شود تا برخی موارد چالشی مرتبط با فرآیند ازدواج با حضور آن ها طرح و بررسی گردد.
ورسه ای در پایان خاطر نشان کرد: این کارگاه ها در سال ۹۸ در روزهای دوشنبه ۲۰ آبان ماه، دوشنبه ۴ آذر، دوشنبه ۱۱ آذر، سه شنبه ۱۲ آذر و دوشنبه ۲ دی ماه در سالن آمفی تئاتر مولانا دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود و با تمهیدات به عمل آمده، ثبت نام در این کارگاه ها صرفا برای دانشجویان کلیه دانشگاه های تهران  رایگان می باشد.
گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه ها می توانند به کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس jd_aut مراجعه نمایند.