اطلاعیّه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری ۱۴۰۲ (مقطع کارشناسی) اطلاعیّه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری ۱۴۰۲ (مقطع کارشناسی)

 | تاریخ ارسال: 1402/7/17 | 
ضمن عرض خیرمقدم و تبریک کسب این موفقیّت ارزشمند به شما عزیزان پذیرفته شده در آزمونِ سراسری ۱۴۰۲، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند که برای ثبت‌نام و قبل از مراجعهِ حضوری به دانشگاه، باید مراحل بارگذاری مدارک و تشکیل پرونده الکترونیکی را انجام دهید.
دانشجویان می‌باید مطابق با مراحل درج شده در راهنمای ثبت‌نام، نسبت به شروع و تکمیل فرآیند ثبت‌نام الکترونیکی اقدام نمایند.
مدارک لازم برای ثبت‌نام الکترونیکی:
- تصویر شناسنامه
- تصویر کارت ملی
- تصویر کارنامه کنکور
- تصویر گواهی دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی و ریز نمرات دیپلم و ریز نمرات پیش دانشگاهی مربوط به نظام آموزشی سالی واحدی
- تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه با مهر و امضای مدیر دبیرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک برای نظام آموزشی جدید (۳ -۳-۶)
 - تصویر ریز نمرات سال دوازدهم، یازدهم و دهم برای نظام آموزشی جدید (۳ -۳-۶)
- پذیرفته شدگان می بایست با مراجعه به سامانه "تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش" به آدرس https://emt.medu.ir
انتخاب گزینه «ثبت‌نام مدرک تحصیلی» سپس انتخاب «تاییدیه تحصیلی (دانشگاه‌ها + سایر سازمان‌ها)» اقدام به درخواست ارسال کارنامه فارغ التحصیلی و گواهی محل های تحصیل دوره دوم متوسطه (سه سال آخر) به دانشگاه محل قبولی نمایند و پس از ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه، کد پیگیری و تأییدیه پرداخت دریافت نمایند. پذیرفته شدگان می بایست در مرحله ثبت‌نام الکترونیکی در دانشگاه محل قبولی، کدپیگیری دریافت شده از سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش را در محل مشخص شده در سامانه ثبت‌نام درج نمایند.

توجه: ارائه اصل مدارک فوق الذکر در زمان مراجعه حضوری دانشجویان در دانشگاه الزامی بوده و پذیرش قطعی و تحویل کارت دانشجویی صرفاً پس از تکمیل پرونده الکترونیکی و ارائه اصل مدارک میسر خواهد بود.

ثبت نام حضوری در روز پنج شنبه مورخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر واحد بندرعباس به آدرس: بندرعباس-روبروی بلوار ساحلی غدیر انجام می شود. حضور داوطلب در زمان ثبت نام حضوری الزامی می باشد. CAPTCHA
دفعات مشاهده: 482 بار   |   دفعات چاپ: 75 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر