همکاری سازمان بین‌المللی سینوو با پردیس بندرعباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران در منطقه خلیج فارس همکاری سازمان بین‌المللی سینوو با پردیس بندرعباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران در منطقه خلیج فارس

 | تاریخ ارسال: 1402/10/6 | 

همکاری سازمان بین‌المللی سینوو با پردیس بندرعباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران در منطقه خلیج فارس

گستره‌ای از همکاری‌‌های علمی، آموزشی و پژوهشی در نشست مدیر آموزش سازمان بین‌المللی سینوو با مدیران ارشد پردیس بندرعباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران مورد پذیرش قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام، با تعیین پردیس بندرعباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران به عنوان یکی از فوکال پوینت‌های فعالیت‌های سازمان بین‌المللی سینوو در منطقه خلیج فارس، آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان یکی از نخستین پروژه‌های همکاری در این راستا به‌شمار می‌آید که با همراهی بنیاد سعدی، اجرایی خواهد شد.


براساس این گزارش، دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایران و پارک علم و فن‌آوری این دانشگاه به‌تازگی با پذیرش سند عضویت سازمان بین‌المللی سینوو به خانواده بزرگ این شبکه بین‌المللی علمی و دانشگاهی پیوسته‌اند. این دانشگاه با بیش از شش دهه قدمت، به گواه نظام‌های ارزیابی دانشگاهی دنیا که هر ساله دانشگاه‌های برتر دنیا را بر اساس شاخص‌های معتبر علم‌سنجی مورد ارزیابی و رتبه‌بندی قرار می‌دهند، بارها در رتبه نخست دانشگاه‌های صنعتی ایران و منطقه قرار گرفته است.


گفتنی است سازمان بین‌المللی سینوو با بَرنام شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام یکی از شبکه‌های وابسته به - کامستک - کمیته دائمی همکاری‌های علمی و فناوری کشورهای هم‌پیمان در سازمان همکاری‌های اسلامی است که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران میزبانی از آن را بر عهده دارد. این سازمان بین‌المللی، پایگاهی سرشار از دانایی و توانایی است که با آرمان دادگری، ژرفایش و پایایی دانش و اندیشه‌ و توانمندسازی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی جهان اسلام، در گسترش آموزش‌عالی همگانی استوار بر فناوری هوشمند می‌کوشد.
 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 362 بار   |   دفعات چاپ: 58 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر