تجلیل از یک دانش آموخته خَیِر پلی تکنیک/ پرده برداری از تابلو سالن راز مجتمع ورزشی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1402/11/17 | 

مراسم تجلیل از تلاش‌ها و اقدامات خیرانه دانش آموخته دانشگاه و پرده برداری از تابلو سالن راز مجتمع ورزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولان و دانش‌آموختگان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ در این مراسم از دکتر «حمیدرضا صمدی» از دانش آموختگان دانشگاه به جهت کمک و مساعدت درساخت سالن راز مجتمع ورزشی و اهدای یک دستگاه مینی بوس به دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

دکتر «علیرضا رهایی» در مراسم پرده‌برداری از سالن راز مجتمع ورزشی  دانشگاه گفت: سالن چند منظوره راز این مجتمع با همت و پشتیبانی دکتر «صمدی» از فارغ التحصیلان دانشگاه امروز به طور رسمی افتتاح شد علاوه بر آن، ایشان یک دستگاه مینی بوس را نیز به دانشگاه اهدا کردند که از ایشان تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما مطرح کرده بودیم که در بازدیدهای مختلف به ویژه بازدید علمی با مشکل نقلیه مواجه بودیم که این مشکل نیز با اهدای مینی بوس ازسوی دکتر صمدی حل شد.

سالن چند منظوره ورزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با مساحت ۲۰۰۰ متر مربع، دارای چهار زمین والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتسال، با گنجایش ۸۰۰ تماشاگر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.