اطلاعیه تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی مجردی در ایام نوروز۱۴۰۳

 | تاریخ ارسال: 1402/12/15 | 
اطلاعیه تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی مجردی در ایام نوروز۱۴۰۳
ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان به عموم دانشجویان خوابگاهی به اطلاع می‌رساند، با توجه به تعطیلی کلیه خوابگاه‌های مجردی در بازه ۱۴۰۲/۱۲/۲۶(ساعت ۲۲) لغایت ۱۴۰۳/۰۱/۱۲(ساعت ۸)، توجه دانشجویان محترم خوابگاهی به نکات زیر ضروری است:
۱. قبل از ترک اتاق، نسبت به نظافت کامل آن (تخلیه سطل زباله و ...) اقدام نمایید.
۲. به دلیل انجام عملیات سم‌پاشی عمومی، کلیه وسایل زیر تخت‌ها می‌بایست جمع‌آوری و بر روی تخت قرار گیرد. هیچ گونه مواد خوراکی و فاسدشدنی در داخل کابینت‌ها و یخچال و اتاق‌ها وجود نداشته باشد.
۳.در صورتی که اتاقی دچار مشکل ساس می‌باشد، امکان انجام سمپاشی مخصوص ساس برای اتاق مذکور در ایام تعطیلات وجود خواهد داشت. لذا ضروری است در این خصوص با سرپرست ساختمان خوابگاه هماهنگی لازم به عمل آید.
۴. اگرچه این اداره کلیه اقدامات تأمینی و حفاظتی را در ایام تعطیلات بکار خواهد گرفت لیکن خواهشمند است از نگهداری اقلام ارزشمند (مادی-معنوی) در داخل اتاق در این ایام جداً پرهیز نموده و در هنگام ترک خوابگاه حتماً درب اتاق خود را قفل نمایید، لازم به ذکر است که اداره امورخوابگاه‌ها هیچگونه مسئولیتی درقبال فقدان وسایل دانشجویان برعهده نخواهد داشت.
۵. حتما از وجود کلید یدک اتاق خود در انتظامات خوابگاه اطمینان حاصل کنید، در غیراینصورت مسئولیت عدم سمپاشی اتاق بر عهده سکنه آن اتاق خواهد بود.

 
اداره امور خوابگاه‌ها