فراخوان ایده‌های اقتصادی شهر تهران

 | تاریخ ارسال: 1398/3/8 | 


پیش رویداد فراخوان ایده‌های اقتصادی شهر تهران (فراخوان تهران ۲۰) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۴خرداد ماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : پیش رویداد فراخوان ایده‌های اقتصادی شهر تهران (فراخوان تهران ۲۰)توسط سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران و با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
این رویداد با هدف مشارکت در توسعه کسب و کار و ایده نوآورانه و اقتصادی شهر تهران برگزار می شود.
سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران به عنوان متولی مدیریت سرمایه گذاری و افزایش مشارکت شهروندان در طرح های توسعه شهری، عمرانی و خدماتی شهر تهران، از کلیه صاحبان ایده و طرح های نوآورانه برای شرکت در نخستین فراخوان عمومی با ایده های اقتصادی سرمایه گذاری در شهر تهران دعوت به عمل می‌آورد.
سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران در این فراخوان عمومی در نظر دارد تا از ظرفیت‌های نوآورانه استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور حل چالش‌ها و بهبود خدمات شهری در راستای ارتقا کیفیت شهروندان بهره‌برداری نماید.
معرفی طرح‌های برتر به شبکه سرمایه گذاران، تسهیل فرآیندهای ارزیابی و اجرای ایده‌های منتخب، زمینه‌سازی برای اجرای پایلوت طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه اقتصادی برتر و اهدای جوایز نقدی به برترین ایده‌ها و طرح‌ها و حمایت از ایده در قالب پیش شتابدهی، بخشی از مزایای مشارکت در این برنامه می‌باشد.
در این نشست آقایان سید مهدی منبتی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهر تهران و محمد ناطقی، مدیر فراخوان تهران ۰۲ به ارائه جزئیات برنامه اقدام خواهند نمود.
جهت حضور در رویداد که رایگان است به آدرس اینترنتی https://evnd.co/zRXGd مراجعه نمایید.