با اعطا گواهینامه دو زبانه؛ پنجمین کنفرانس بین المللی پل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1398/9/10 | 
پنجمین کنفرانس بین المللی پل با شرکت جمعی از اساتید داخلی و خارجی ۲۶ و ۲۷ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود که به شرکت کنددگان گواهینامه دو زبانه اعطا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پنجمین کنفرانس بین المللی پل با حضور متخصصان داخلی و خارجی از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، ایتالیا، استرالیا، مالزی، کانادا و پرتغال و ... برگزار می شود.
شرکت در این کنفرانس و کارگاه های آموزشی دارای امتیاز لازم برای ارتقای پایه رشته عمران بوده و به شرکت کنندگان در کنفرانس و کارگاه های آن یک گواهینامه معتبر به دو زبان فارسی و انگلیسی اهداء خواهد شد.
پنجمین کنفرانس بین المللی پل با مشارکت دانشگاه های تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر طوسی و تفرش در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی موضوعات پایش سلامت پل ها، ایده های خلاقانه از نظر استفاده از مصالح و تکنولوژی نوین در طراحی و ساخت پل ها است.
در این کنفرانس دو روزه ۴ کارگاه آموزشی با محوریت طراحی و بهسازی پل ها، پایش سلامت پل، بهسازی لرزه ای پل ها، هیدرولیک و هیدرولوژی پل ها نیز برگزار خواهد شد.
این کنفرانس با محوریت آیین نامه ها و استانداردها در مورد بارگذاری قائم و اثر زلزله بر پل ها، تحلیل و طراحی پل ها، بازرسی و نگهداری پل ها، طراحی بر اساس عملکرد در پل ها، اجرا یا جایگزینی پل ها، ایمنی و هزینه های دوره بهره برداری پل ها و روش های تعمیر و تقویت پل ها برگزار می شود.
روش های پایش سلامت و نگهداری پل ها (BMS)،‌ مدیریت نگهداری پل ها، بیمه دوره بهره برداری و پدافند غیرعامل، شناخت کمیت و کیفیت عیوب و نحوه تقویت، ارزیابی و روشهای بهسازی عرشه پل ها، دوام و توسعه پایدار، آب شستگی و سیل ، مصالح و تکنولوژی های سنتی (غیر معمول) و نوآوری در مهندسی پل از دیگر محورهای برگزاری این کنفرانس به شمار می رود.
دانشجویان و مهندسان عمران برای ثبت نام و شرکت در کنفرانس و کارگاههای آموزشی می توانند به نشانی الکترونیکی http://ibc.aut.ac.ir مراجعه کنند.