تدوین ۴ برنامه همکاری مشترک میان دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر و "سینرژی"

 | تاریخ ارسال: 1403/4/10 | 

در ماه آینده بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه سینرژی روسیه جلسات برخطی برگزار و در خصوص جزئیات اجرای ۴ برنامه مشترک برنامه ریزی شود.

به گزارش روابط عمومی رییس دانشگاه سینرژی روسیه (Synergy University) به همراه معاونان این دانشگاه با هدف گسترش همکاری‌های علمی و صنعتی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند و با توانمندی‌های این دانشگاه آشنا شدند.
در جلسه‌ای مشترک که در خصوص ساز وکارهای همکاری دوجانبه که در معاونت امور بین‌الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور اقای دکتر امامیان عضو هیات علمی دانشکده مدیریت این دانشگاه برگرار شد، ضمن معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های طرفین، زمینه‌های ممکن برای همکاری بین دو دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه چهار برنامه مشترک متقابل تدوین و پیشنهاد شد تا این برنامه‌ها با توافق طرفین جهت اجرا پیگیری شود.
این برنامه‌ها شامل برگزاری دوره های مشترک کوتاه مدت در رشته مدیریت کسب و کار، تبادل استاد و دانشجو،  آموزش زبان فارسی و روسیه در راستای تبادلات فرهنگی است.
برگزاری دوره‌های مشترک بین‌رشته‌ای با تمرکز بر همکاری از دیگر برنامه‌های مشترک است که این دوره‌های آموزشی در رشته‌های "مدیریت کسب و کار"، " رباتیک و هوش مصنوعی"، " کارآفرینی و فناوری"، " شهرهای هوشمند"، " فناوری اطلاعات" و "رشته‌های نوظهور و بین‌رشته ای" خواهد بود.
بر اساس توافقات صورت گرفته مقرر شد دانشکده‌های مرتبط با موضوعات تخصصی همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه سینرژی، جلسات برخط مشترکی را در ماه آینده برگزار کنند تا درباره جزئیات و چگونگی شروع این همکاری‌ها برنامه ریزی شود.

مطالب مشابه