پیام تبریک دکتر «علیرضا رهایی» رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر خطاب به دکتر «مسعود پزشکیان» رئیس جمهور منتخب مردم ایران

 | تاریخ ارسال: 1403/4/18 | 

 
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس‌جمهور محترم منتخب مردم ایران
با سلام و احترام؛

برخود لازم می‌دانم؛ انتخاب شایسته جناب‌عالی به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض نمایم و امیدوارم با اتکا به تجربه، تخصص و تدبیر جناب‌عالی، و با پشتوانه‌ی ارزشمند رأی مردم، در جهت تحقق خواسته‌ها و مطالبات ملت شریف ایران، پاسداری از حقوق تمامی آحاد و اقشار جامعه و تأمین منافع ملی موفق و سربلند باشید. 

بی‌شک؛ حضور پرشور، آگاهانه و حماسه‌آفرینِ ملت بزرگ ایران در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به رغم تبلیغات گسترده رسانه‌های دشمن در راستای عدم مشارکت مردم، نشان از هشیاری، بصیرت، عزم و اراده ملت ایران برای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های بلند ملت و کشور عزیزمان بود.

لذا پیروز اصلی این رویداد و همایش بزرگ ملی، مردم عزیز ما هستند که برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.

ضمن تسلیت و تعزیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران وفادرش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید؛ حضرت «آیت الله رئیسی»، باردیگر از درگاه حضرت حق، توفیق و سرافرازی شما را در انجام این رسالت عظیم و خطیر و خدمت به میهن عزیز اسلامی مسئلت دارم.

علیرضا رهایی
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر