20 و 21 آذرماه؛ یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1398/9/18 | 
یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل با شعار «فرماندهی و کنترل یکپارچه: چالش های مدیریت بحران در کشور و راه حل های آن» در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذرماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل با هدف گسترش فرهنگ و پیشرفت مبانی نظری، کاربردی و توسعه ای در این حوزه برگزار خواهد شد.
این کنفرانس به ریاست دکتر سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیری دکتر سید مصطفی صفوی برگزار می شود.
این کنفرانس با محوریت اصول اولیه و مفاهیم بنیادی کاربرد فرماندهی و کنترل در حوزه های غیرنظامی، مفاهیم پایه و نقش فرماندهی و کنترل در مدیریت بحران، برنامه ریزی راهبردی، معماری و طراحی در حوزه فرماندهی کنترل و زیرساخت های پایه در فضای سایبری/ مجازی کشور شامل شبکه ملی اطلاعات، سیستم عامل بومی، جستجوگر بومی، پیام رسان های اجتماعی بومی برگزار می شود.
دیگر محورهای این کنفرانس شامل طراحی و توسعه زیرساخت های فرماندهی و کنترل( زمینی، هوایی، دریایی، پدافند هوایی)، سایبری، فضایی و عملیات مشترک، مدل سازی و شبیه سازی بازی ها و بازی جنگ در فرآیندهای فرماندهی و کنترل، یکپارچگی، تعامل و هم افزایی در فرماندهی و کنترل نظامی و غیرنظامی، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در فرماندهی و کنترل، مفاهیم و اصول نظری و عملی در مورد زنجیره قالبی و کاربردهای آن در فرماندهی و کنترل و موضوعات بحرانی در امنیت سایبری است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات از جزئیات برگزاری این کنفرانس می توانند به نشانی www.c۴i.aut.ac.ir مراجعه کنند.