۲۳ و ۲۴ آذرماه؛ ششمین کنگره بین المللی پوششهای حمل و نقل، ترافیک و ایمنی در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1398/9/19 | 
ششمین کنگره بین المللی پوششهای حمل و نقل، ترافیک و ایمنی ۲۳ و ۲۴ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ششمین کنگره بین المللی پوشش های حمل‌ونقل، ترافیک و ایمنی (ICTTSC۲۰۱۹) ۲۳ تا ۲۴ آذرماه با هدف همسوسازی و تبادل نظر میان مسئولان، محققان، صنعتگران و علاقه مندان فعال در این حوزه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
این کنگره به ریاست دکتر احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیری دکتر علی‌اصغر صباغ الوانی رئیس پژوهشکده رنگ و پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
این کنگره شامل سه بخش پوشش‌های حمل‌ونقل، رنگ‌های ترافیکی و همچنین پوشش‌های نوین است.
ششمین کنگره بین المللی پوشش های حمل و نقل، ترافیک و ایمنی در ۹ محور پوشش‌های دریایی، حمل‌ونقل ریلی و هوایی، رنگ‌های ترافیکی(بزرگراه ها و مناطق مختلف شهرداری و ....)، پوشش‌های خودرویی، پوشش‌های ضدحریق، پوشش‌های هوشمند، خوردگی و الکتروشیمی، نانوفناوری در پوشش‌ها، پوشش‌های دوست‌دار محیط‌زیست و مواد پیشرفته و پوشش‌های نوین برگزار می شود.
اساتید و محققان داخل و خارج از کشور، مسئولان عالی رتبه کشوری، دانشجویان و صنعتگران در این کنگره بین المللی حضور خواهند داشت.
در این کنگره محققانی از کشورهای ایتالیا،هلند،صربستان ،چین وکره حضور دارند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله می‌توانید به نشانی الکترونیکی www.icsc.aut.ac.ir مراجعه و یا با دبیرخانه کنگره با شماره ۶۶۴۱۸۶۰۰ تماس حاصل کنند.