صدور گواهی نامه " ارائه راهکارهای نوین درمان زخم در غرب آسیا" توسط Global Health & Pharma )GHP) برای شرکت دانش بنیان کیتوتک

 | تاریخ ارسال: 1398/10/7 | 
شرکت دانش بنیان کیتوتک به مدیریت خانم دکتر سلحشور کردستانی عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر سال هاست در جهت تولید پانسمان های نوین ترمیم زخم، بند آورنده های خونریزی و محلولهای ضدعفونی کننده بر پایه تکنولوژی نانوکلوئید نقره فعالیت دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شرکت کیتوتک یک شرکت دانش بنیان ملی و تولید کننده پانسمانهای نوین ترمیم زخم، بند آورنده های خونریزی و محلولهای ضدعفونی کننده بر پایه تکنولوژی نانوکلوئید نقره است که دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گواهی نامه (نشان کیفیت اروپا) و ISO ۱۳۴۸۵ است. شرکت کیتوتک دارای ۵ ثبت اختراع بین المللی از کشورهای انگلستان، آلمان، فرانسه، دانمارک و ایرلند و ۲۲ ثبت اختراع ملی است. پانسمانهای بیواکتیو کیتوتک بر پایه جدیدترین دستاوردهای علم پزشکی، اصول کاربردی و عملی ترمیم زخم به روش مرطوب، طراحی و تولید شده اند. این پانسمان ها از مواد طبیعی تهیه شده اند در بهبود محدوده وسیعی از زخم ها کاربرد دارند.
محصول این شرکت در مقایسه با پانسمانهای مرسوم و سنتی به شکل وسیعی در مطالعات بالینی ارزیابی و اثبات شده و مقالات علمی متعدد حاصل از این مطالعات در ژورنالهای معتبر بین المللی مانند Wound Care ،Fibers & Polymers ، JSM Foot & Ankle  ،Encyclopedia of Biomedical Polymers & Polymeric Biomaterials   به چاپ رسیده اند.
شرکت دانش بنیان کیتوتک دومین سال متوالی از سوی مجموعه Global Health & Pharma (GHP) به عنوان
Leading providers of wound care solution- Western Asia انتخاب شده و موفق به دریافت جایزه "Technology Award ۲۰۱۹"   شده است.
مجموعه GHP واقع در کشور انگلستان در راستای به اشتراک گذاری نوآوری های علمی بین المللی در حوزه علوم پزشکی و زیستی فعالیت می کند و همه ساله به شرکتهای پیشرو در زمینه نوآوری جایزه فناوری سال را اهدا می کند.