آمادگی مجلس برای همکاری در برگزاری جایزه ملی لجستیک

 | تاریخ ارسال: 1398/3/28 | 
رئیس فراکسیون جوانان مجلس از آمادگی مجلس برای همکاری در برگزاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: دکتر سید فرید موسوی در دومین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت : در دنیا ۱۰ تا ۱۵ درصد از قیمت تمام شده کالا مربوط به حوزه لجستیکی است ولی این رقم در کشور به ۳۰ درصد می‌رسد.
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به برگزاری جایزه ملی لجستیک از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر یادآور شد: مجلس شورای اسلامی آماده است با تمام وجود در کنار دانشگاه حضور داشته باشد که در این راستا پیشنهاد می‌شود در گام نخست به سراغ سازمان‌ها و شرکت‌های پیشروی در این زمینه برویم.
دومین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه ملی لجستیک با حضور و مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت راه و شهرسازی، اتاق اصناف ایران، اتاق تعاون ایران، اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره‌ای، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
جایزه ملی لجستیک به همت پردیس مدیریت و مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور اساتید و نمایندگان از وزارتخانه‌های مختلف در ۲ سطح تقدیر نامه و گواهینامه در مهرماه سال ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در قالب همایش، استارتاپ و نمایشگاه برگزار خواهد شد.