هجدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران

 | تاریخ ارسال: 1398/4/12 | 
دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر هجدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران را در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان اولین دانشکده مهندسی هوافضای کشور، با حمایت سازمان‌ها، ارگان‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور با هدف ارائه و معرفی نتایج تحقیقات و دستاوردهای محققان این حوزه اقدام به برگزاری هجدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن هوا فضای ایران در بهمن ماه سال جاری کرده است.
در این کنفرانس در محورهایی همچون "آیرودینامیک"، " پیشرانش"، " دینامیک پرواز و کنترل"، " سازه‌های هوافضایی"، "علوم و فناوری فضایی"و " هوانوردی" بحث و تبادل نظر می‌شود.
"آیرودینامیک تحلیلی، تجربی و محاسباتی"، "دینامیک گازها، سوخت و احتراق"، "دینامیک، کنترل و پایداری، هدایت و ناوبری، شبیه سازی پرواز و آزمایشات پروازی"، "مکانیک مواد، دینامیک سازه و ارتعاشات، خزش، خستگی و شکست"، "طراحی و ساخت ماهواره و ماهواره بر"، "خصوصی سازی و اقتصاد حمل و نقل هوایی"، "بازرگانی هوایی، مدیریت پروژه‌های هوافضایی و خدمات فرودگاهی"، از جمله موضوعات مطرح در این کنفرانس است.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی در زمینه‌های مرتبط با فعالیت‌های هوافضایی از دیگر برنامه‌های جنبی این کنفرانس است. علاقه‌مندان برای ارائه مطالب آموزسی خود در این کارگاه‌ها می‌توانند تا ۱۵ مهر ماه جاری درخواست‌های خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.
علاوه بر آن همزمان با برگزاری کنفرانس، نمایشگاهی با شرکت مراکز صنعتی و آموزشی هوافضایی کشور برگزار خواهد شد.