همایش «ساعتِ خلقِ ثروتت، کوک!»

 | تاریخ ارسال: 1398/11/20 | 
توسعه فناوری مسیری است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه از آن برای شتاب دادن به روند رشد خود استفاده نموده‌اند و با ایجاد مراکزی تخصصی در حوزه توسعه فناوری به پیشگامان دانش و فناوری در سطح دنیا تبدیل شده‌اند. هدف از توسعه فناوری، رساندن یک ایده، محصول و یا کاربرد از مقیاس آزمایشگاهی به مقیاس صنعتی است.
از شهریور ماه سال ۱۳۹۶ ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف توسعه شبکه‌ای محصولات و کاربردهای فناوری نانو اقدام به تاسیس مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی یا به اختصار ICAN نموده است. این مرکز دارای شش پلتفرم در حوزه فناوری نانو می­باشد که تجهیزات خود را در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی در آن مستقر نموده‌اند. پلتفرم‌های مستقر در ICAN عبارتند از: نانومواد، پلاسمای سرد، نانوالیاف، نانوکامپوزیت پلیمری، مافوق صوت و نانوپوشش‌های سخت.
این مرکز با هدف برقراری تعامل سازنده با دانشگاهیان در نظر دارد تا در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ساعت ۱۲:۳۰ در آمفی‌­تئاتر بهمن دانشگاه امیرکبیر همایشی با عنوان "ساعتِ خلقِ ثروتت کوک!" برگزار نموده و از آن­ره به همکاری­های ثروت­ساز با صاحبان دانش علاقه­مند به فعالیت در حوزه نانو دست یابد.
چنانچه علاقه­‌مند هستید تا به جمع ثروت آفرینان از دانش نانو بپیوندید، از شما دعوت می­شود تا با استفاده از ثبت­‌نام در لینک زیر به صورت رایگان در این همایش شرکت نمایید و از فرصت ایجاد شده بهره‌­مند گردید. 
https://evnd.co/WGDJV
 
آنچه با شرکت در این دوره به دست خواهید آورد:
  - آشنایی با مرکز صنعتی­‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)
  - آشنایی با زمینه‌­های همکاری دانشگاهیان با ICAN در قالب توسعه محصولات نانویی
  - معرفی برخی از توسعه­‌دهندگان موفق از دانشگاه امیرکبیر در ICAN
  - آشنایی با الزامات توسعه فناوری و اصول و مراحل توسعه محصول
  - چگونگی توسعه محصولات نانویی و برنامه­‌های آموزشی در ICAN
همچنین
- ۲۰% تخفیف استفاده از تجهیزات و خدمات موجود در ICAN
- ۲۰% تخفیف استفاده از دوره‌­های آموزشی
و فرصت شرکت در قرعه کشی و اعطای ۵۰% تخفیف تا سقف ۱میلیون تومان استفاده از خدمات دستگاه­‌های نانوالیاف و نانوکامپوزیت موجود در ICAN