حمایت از افراد و گروه‌های نوپا صاحب ایده

 | تاریخ ارسال: 1398/4/26 | 
کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا)  از افراد و گروه‌های نوپا صاحب ایده در حوزه بین‌الملل حمایت می کند که متقاضیان از ۲ تا ۱۰ مردادماه می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پیرو برگزاری موفق فراخوان اول کهربا در خصوص حمایت از ایده‌های حوزه امور بین‌الملل در سال گذشته، با توجه توجه به افزایش کیفیت و کمیت خدمات بین‌المللی در حوزه‌های مختلف اعم از رفاهی، اقامتی، تردد و ... کانون کهربا در نظر دارد از تمامی افراد و گروه‌های نوپا علاقه‌مند و صاحب ایده در حوزه فعالیت امور بین‌الملل حمایت کند.
متقاضیان باید ضمن مراجعه به نشانی https://evnd.co/uGFli فرم مربوطه را تکمیل و در این فراخوان شرکت کنند.
این فراخوان با محوریت برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، مدارس تابستانی/ زمستانی بین‌المللی، ارائه خدمات برگزاری ورکشاپ های تخصصی به‌صورت کامل (پذیرش، پذیرایی، اقامت، ویزا، تردد و ...)، جذب کارآموز / دانشجو (به خصوص از کشورهای مسلمان و همسایه)، ارائه خدمات ویزا، اقامت و گردشگری به دانشجویان و اساتید ایرانی و خارجی و ارائه بسته کامل خدمات فرصت مطالعاتی به دانشجویان متقاضی ایرانی و خارجی برگزار خواهد شد.
همچنین در خارج از موارد ذکرشده هرگونه فعالیت جذاب که توانایی ارتباط با حوزه بین‌المللی را دارد نیز می‌تواند از سوی متقاضیان ارائه شود.
پس از پایان فراخوان، مراحل آتی و نتایج بررسی‌ها به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید و برای ادامه کار از گروه‌های منتخب دعوت به عمل خواهد آمد.
همچنین متقاضیان سؤالات خود را می‌توانید از طریق kahrobaaut.ac.ir  و یا ۰۹۱۲۷۱۲۰۸۰۲ (صرفاً پیام در واتس آپ یا تلگرام) مطرح کنند.

مطالب مشابه