سیزدهمین سمینار رقابت های استارت آپی

 | تاریخ ارسال: 1398/5/5 | 
گسترش استفاده از فناوری در کسب و کارها سبب توسعه اقتصاد و بهبود روش های ارائه کالا و خدمات می شود. سمینار رایگان رقابت های استارت آپی که در هر جلسه به یک حوزه کسب و کاری آنلاین می پردازد، در این دوره نیز وسط مجله صدای زنده با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) به حوزه سلامت آنلاین می پردازد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به www.bestad.ir در این رویداد رایگان ثبت نام کنند. این رویداد ۲۸ مرداد ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر  برگزار می گردد.
محمد جعفرآباد مدیر مسئول مجله صدای زنده درباره این سمینار افزود: دعوت نامه هایی برای تمام استارت آپ های حوزه سلامت منجمله دکتر ساینا، دکترآباد، دکتربادی، هلسی، مطب‌ویزیت، رساگو، شفاداک، درمانکده، دکتردکتر، دکتریاب، پذیرش ۲۴، بقراط، شفاجو، سیبوفن، کرفس، پزشک خوب، کیمیا ویزیت، نوبان، دکترتو، دکتریاب آنلاین زوددک، بانوبت، نوبت دهی اینترنتی پزشکان صدف زوپ، وِلینو، دوتِست، دکترمن، دکتر سوشا، نبض، رداکسیر، ویتامید، راحت‌دارو، سیبویه، سیمیاروم، آسانیسم، الومدیکال، دارو آنلاین، نسخه بر، دکتر نسخه،داروکلیک و ایزی دکتر تهیه شده است و امیدواریم بتوانیم حضور جمع کثیری از این استارت آپ ها را در رویداد رقابت های استارت آپی سلامت شاهد باشیم.
ارائه خدمات در حوزه سلامت دسته بندی گسترده ای دارد که می توان به خدماتی مثل ارسال دارو، روان شناسی آنلاین، نوبت دهی پزشک، ارائه مشاوره های پزشکی و علی الخصوص تغذیه ای و ویزیت آنلاین اشاره کرد. در شرایطی که سرانه پزشک در ایران یک سوم دنیا است، معرفی و استفاده از این سامانه های می تواند کمک بسزائی در جهت توسعه بخش سلامت باشد.
سلسله سمینارهای رقابت های استارت آپی تا به امروز رویداد های حوزه های آزمایش پزشکی آنلاین، بیمه آنلاین، تاکسی آنلاین، معماری آنلاین، املاک آنلاین، خشک شویی آنلاین، گردشگری آنلاین، فوتبال آنلاین، میوه آنلاین، خانه هوشمند، فروش کالای آنلاین، آرایشگاه آنلاین را برگزار کرده است و در سیزدهمین رویداد به حوزه سلامت آنلاین می پردازد. لازم به ذکر است که کلیه شرکت کنندگان در این رویداد می توانند با تاکسی آنلاین رایگان به منزل باز گردند.