مسابقه «+ کروما» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1399/1/17 | 

مسابقه «+ کروما» توسط کانون همیاران سلامت روان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف انتقال تجربیات دانشجویان از روزهای قرنطینه به دلیل بیماری کرونا برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مسابقه «+ کروما» در دو بخش پادکست و ویدئوکلیپ برگزار می شود که دانشجویان می توانند آثار خود را تا ۳۰ فروردین ماه از طریق آی دی:
zkm۱۳۷۸۰ ارسال کنند.
این مسابقه با هدف انتقال تجربیات، خلاقیت ها و آثار مثبت حضور دانشجویان در روزهای قرنطینه به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار می شود.
در این مسابقه به نفر اول هر بخش جایزه نقدی به مبلغ ۵۰۰ هزارتومان اهدا خواهد شد.
خاطرنشان می شود، مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای پیشگیری و مدیریت بحران کرونا در که توسط دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم راه اندازی شده بود شرکت فعال داشته است.
مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تدارک برنامه های خلاقانه، مطالب و پیام های آموزشی در قالب بروشور، پمفلت، کلیپ های انگیزشی، اینفو و پوستر با هدف آگاه ساختن و حساس سازی دانشجویان و نیز جامعه دانشگاهی و خانواده آنها نقش فعالی در «کمپین دانشجویی در خانه بمانیم» داشته است.
این پویش با هدف چطور در خانه یا جامعه شاد و فعال بمانیم و چگونه سلامت روانی و اجتماعی را ارتقاء دهیم و تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم، راه اندازی شده است.