وبینار آموزشی «تاثیر اپیدمی کرونا بر فضای کسب و کار» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

 | تاریخ ارسال: 1399/2/1 | 
وبینار آموزشی «تاثیر اپیدمی کرونا بر فضای کسب و کار» با تمرکز بر فضای کسب‌وکار شرکتهای کوچک و درحال رشد ۷ اردیبهشت ماه توسط مدیریت فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وبینار آموزشی «تاثیر اپیدمی کرونا بر فضای کسب و کار» با تمرکز بر فضای کسب‌وکار شرکتهای کوچک و درحال رشد با محوریت یک مدل معمولی از اپیدمی، تسطیح منحنی، وضعیت اپیدمی در حال حاضر و آینده، تبعات کوتاه مدت و بلند مدت اقتصادی با حضور ، COVID-۱۹ در جهان و ایران، تغییر رفتار مصرف‌کنندگان و بازار با حضور این اپیدمی و بعد از آن،   تاثیرپذیری شرکتهای کوچک از پیامدهای اپیدمی،   سناریوهای احتمالی حوزه کسب‌وکار با وجود این اپیدمی و اقدامات راهبردی قابل برنامه‌ریزی کسب‌وکارها برگزار خواهد شد.
 باتوجه به اینکه ویروس کرونا اقتصاد جهانی و به‌ویژه بازارهای مالی و کسب‌وکارها را تحت‌الشعاع خود قرار داده است بنابراین هدف اولیه این وبینار بررسی تاثیرات این اپیدمی بر فضای کسب‌وکار جهانی و ایران بر اساس گزارشهای OECD، London Business School، McKinsey & Company و گزارشهای رسمی نهادهای ایرانی است.
همچنین این وبینار به بررسی اثرات این تغییرات بر کسب‌وکارهای کوچک و درحال رشد خواهد پرداخت.
در این وبینار با تحلیل سناریوهای موجود پیشنهادهای اولیه‌ای برای تغییرات راهبردی قابل برنامه‌ریزی ارائه خواهد شد.
مخاطبین این وبینار، کسب و کارهای استارت آپی و شرکتهای در حال رشد هستند اما دیگر علاقه مندان نیز می توانند در این وبینار شرکت کنند.
خاطرنشان می شود، علاقه مندان برای ثبت نام در این وبینار و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی: