جک هیدرولیک غلتک آسیای مواد ساخته می‌شود

 | تاریخ ارسال: 1398/5/19 | 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : این قرارداد را دکتر حسین حسینی تودشکی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امیرکبیر ودکتر هانی دیزبند مدیرعامل شرکت ساروج بوشهر امضا کردند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر پس از امضای این قرارداد گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای بومی سازی نیاز‌های صنعتی کشور اقداماتی را در روز‌های اخیر انجام داده و در حال انعقاد قرارداد‌های همکاری با شرکت‌های متعدد برای رفع نیاز‌های صنعتی است.
دکتر حسینی تودشکی افزود: دانشگاه صنعتی امیرکبیر آماده طراحی، ساخت و تولید محصول برای شرکت هاست و امروز نیز قراردادی با شرکت کنگان برای ساخت یک قطعه جک که از قطعات اصلی است، امضا شد.
وی گفت: مدت زمان اجرای این قرار داد یک سال است و براساس آن طراحی مجدد، نقشه ساخت، تولید محصول و آزمایش و سپس تحویل آن به شرکت بر عهده دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.
حسینی تودشکی افزود: این قطعه از قطعات اصلی این شرکت است و در صورتی که آماده نباشد، خط تولید با مشکل مواجه می‌شود.
همچنین مدیر عامل شرکت ساروج بوشهر نیز گفت: این قطعه جک غلتک آسیای سیمان است که از قطعات اصلی در خط تولید این شرکت محسوب می‌شود.
مهندس هانی دیزبند افزود: تولید این قطعه در داخل از خروج ۱۴۰ هزار دلار از کشور جلوگیری می‌کند و باعث افتخار است که این قطعه با تلاش پژوهشگران داخلی به تولید برسد.