فرم مشارکت در پویش همدلی

 | تاریخ ارسال: 1399/2/14 | 
 
با سلام و آرزوی سلامتی
همکاران گرامی همان­‌گونه که مستحضر می­‌باشید شرایط حاکم بر جامعه و بالتبع دانشگاه بر اثر شیوع بیماری کرونا، وضعیت اقتصادی بسیاری از افراد جامعه دانشگاهیمان (کارمند و دانشجو) را که به لحاظ اقتصادی جزو اقشار کمتر برخوردار می‌باشند، تحت تاثیر قرار داده و معیشت این عزیزان را دچار مشکل کرده است. لذا با عنایت به پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و عمل به سنت حسنه کمک به هم­‌نوع، ترتیبی اتخاذ شده تا بخشی از آسیب‌های وارده به این افراد از جمله تهیه سبدی از اقلام غذایی ضروری، جبران گردد.
در این راستا و به منظور تسهیل همراهی شما عزیزان فرمی طراحی و در سامانه اتوماسیون اداری حضورتان ارسال گردیده است. خواهشمند است در صورت تمایل فرم را حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ماه جاری تکمیل و از طریق سامانه اتوماسیون اداری(چارگون) در بخش ارسال پیام برای سرکارخانم زهرا آطاهریان و یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس daneshjoeeaut.ac.ir ارسال نمایید.
معاونت فرهنگی و دانشجویی ضمن سپاس از همراهی و همدلی شما در این امر خداپسندانه در پایان اجرای طرح گزارشی جامع از صرف مبالغ جمع آوری شده را از طریق سامانه اتوماسیون اداری( چارگون) به اطلاع خواهد رساند.
 
سیاوش خرسندی
معاون فرهنگی و دانشجویی
دانشگاه صنعتی امیرکبیر