همایش سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران به صورت مجازی برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1399/2/29 | 
بیست و هشتمین همایش سالانه بین‌المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران ۷ خردادماه به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بیست و هشتمین همایش سالانه بین‌المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و به‌صورت مجازی ۷ خردادماه برگزار می شود.
افتتاحیه این همایش ۷خردادماه از ساعت ۸:۳۰ صبح به صورت ویدئو کنفرانس در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
در این کنفرانس، دکترسید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر علی‌آبادی دبیرکل انجمن مهندسان مکانیک ایران و مدیرعامل شرکت مپنا و دکتر نورآذر رئیس دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیر بیست و هشتمین همایش سالانه بین‌المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران سخنرانی می کنند.
گفتنی است، با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری همایش به ‌صورت حضوری و در راستای رعایت حال دانش ‌پژوهان در حال تحصیل، دبیرخانه برگزاری بیست و هشتمین دوره همایش سالانه بین‌المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران تصمیم گرفت تا علی‌رغم تلاش‌های متعدد و برنامه‌ریزی‌های مختلف صورت گرفته برای برگزاری رویدادهای جانبی در این دوره، صرفا بخش ارائه مقالات و سخنرانی‌های کلیدی کنفرانس و به‌صورت مجازی برگزار شود.