به مناسبت روز دختر در سالروز تولد حضرت معصومه (س) فعالان فرهنگی دختر دانشگاه صنعتی امیرکبیر تقدیر شدند

 | تاریخ ارسال: 1399/4/3 | 
در سالروز تولد حضرت معصومه(س)  و روز دختر فعالین فرهنگی دختر دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دکتر سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه و دکتر سیاوش خرسندی معاون فرهنگی و دانشجویی مورد تقدیر قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این مراسم دکتر سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن تبریک روز دختر به فعالین فرهنگی ، اساتید و کارکنان خانم دانشگاه تاکید کرد که این نشست ها باید تداوم داشته باشد.
در این مراسم به مناسبت روز دختر هدایایی به فعالین فرهنگی دختر دانشگاه به جهت فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در سطح دانشگاه اعطا شد
همچنین در این مراسم مسئول دفتر دختران دانشگاه صنعتی  امیر کبیر (باشگاه سلما)درخصوص فعالیت های این مرکز و دوره های آموزشی که مختص دختران است، گزارشی ارائه کرد.
فعالین فرهنگی حاضر در جلسه از فعالیت های دفتر دختران دانشگاه صنعتی امیر کبیر (باشگاه سلما) ابراز رضایت کردند و تقاضا داشتند که فعالیت های این مرکز گسترده تر دنبال شود.
در این جلسه دانشجویان دختر فعال در حوزه فرهنگی زمینه های فعالیت خود را معرفی کردند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیردر این مراسم  افزود:  دانشجویان دختر فعال در حوزه فرهنگی بخشی از آسیب شناسی شرایط فرهنگی موجود در دانشگاه را نیز مطرح کردند.
دکتر خرسندی گفت: در این جلسه برخی مطالبات فرهنگی دانشجویان دختر از جمله تخصیص بودجه بیشتر به فعالیت های فرهنگی، توجه بیشتر به برنامه راهبردی فرهنگی دانشگاه، توجه بیشتر به مسائل دختران در خوابگاه ها، توجه به نشاط در دانشگاه و خوابگاه ها مطرح شد.

عکس در ادامه: