بزرگترین دوره بین‌المللی‌مدیریت سبز و آموزش‌توسعه پایدار در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/6/2 | 

بزرگترین دوره بین المللی مدیریت سبز و آموزش برای توسعه پایدار با حضور مدیران دانشگاه های کشور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بزرگترین دوره بین المللی مدیریت سبز و آموزش برای توسعه پایدار  (ESD) به همّت دفتر توسعه پایدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری معاونت امور بین الملل این دانشگاه، مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) و دانشگاه Potsdam در چارچوب برنامه ای تحت عنوان National Multiplication Training (NMT-DIES)  برگزار شد. 
این رویداد در راستای سیاست های ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از یکسال تلاش و برنامه ریزی، در قالب دو کارگاه ۳ روزه در روزهای ۱۴ تا ۱۶ دی ماه ۹۸ و  ۳۱ تیر تا ۲ مردادماه ۱۳۹۹ با مشارکت اساتید و متخصصان مجرب داخلی و بین المللی برگزار شد. 
این برنامه با حمایت موسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) و دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. 
شرکت کنندگان در این دوره طی ۶ ماه، تعریف، برنامه ریزی و اجرای کامل یک پروژه مرتبط با توسعه پایدار و مدیریت سبز (مدیریت مصرف آب و انرژی و مدیریت پسماند) در دانشگاه خود را پیاده سازی کرده و در راستای رفع مشکلات آن، کارگاه های تخصصی و تعاملی را گذراندند. 
با برگزاری این رویداد دانشگاه صنعتی امیرکبیر بیش از پیش به عنوان مرکزی برای آموزش در زمینه توسعه پایدار و مدیریت سبز شناخته شد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت این دوره به نشانی http://esd.aut.ac.ir مراجعه کنند.