ثبت‌نام اینترنتی کارشناسی‌ارشد بدون آزمون سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ویژه دانشجویان کارشناسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سایر دانشگاه‌ها

 | تاریخ ارسال: 1399/7/1 | 
دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر اساس آیین­نامه شماره ۵۹۹۹ مورخ ۲۳/۲/۹۹ وزارت علوم تحقیقات و فنّاوری، تعداد محدودی دانشجوی واجد شرایط کارشناسی پیوسته ورودی ۹۶ دانشگاه­‌ها و مؤسّسات آموزش عالی کشور را بدون کنکور در مقطع کارشناسی­‌ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ پذیرش می­‌نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.
 

* نحوه ثبت­‌نام:

۱-
متقاضیان بایستی ثبت‌­نام اینترنتی خود را در بازه زمانی ۹۹/۸/۱الی ۹۹/۸/۳۰ از طریق سایت pgrad.aut.ac.ir/۳/applicant تکمیل نمایند و نیازی به مراجعه حضوری نیست و دانشگاه در قبول یا رد تقاضا بر اساس امتیاز مکتسبه مختار می­‌باشد.
۲- ارائه درخواست و دارا بودن حداقل شرایط به هیچ عنوان به منزله پذیرش نمی­‌ب‍اشد.
۳-بدیهی است اعلام نتایج اوّلیه هیچگونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می­باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.
۴- پرداخت مبلغ ۷۰۰/۰۰۰ ریال که همزمان با تکمیل پرونده در سامانه ثبت­‌نام انجام خواهد شد.
۵- وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی­گردد.
 
*نحوه بررسی درخواست متقاضیان:
پس از بررسی اولیه توسّط اداره استعدادهای درخشان و المپیادها، شماره پرونده متقاضیانی که حد نصاب امتیاز را کسب نمایند حدوداً در هفته دوّم آذر ماه از طریق وب سایت اداره استعدادهای درخشان و المپیادها اعلام می­گردد و متقاضیان بایستی مدارک مورد نیاز این اداره که متعاقباً اعلام می­گردد را در تاریخ­های مقرّر به این اداره تحویل دهند.
  • مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت­نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه بررسی نخواهد شد.
  • چنانچه در هر مرحله از ثبت­‌نام، بررسی مدارک و اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب شرایط پذیرش از طریق این فراخوان را ندارد یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده با اصل مدارک وجود داشته باشد ثبت­نام ایشان لغو خواهد شد.
**خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی در خصوص اعلام نتایج جداً خودداری گردد.