دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر پژوهشگر برتر جشنواره پایان نامه های برتر کشور شد

 | تاریخ ارسال: 1399/7/13 | 

دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان پژوهشگر برتر از سوی جشنواره پایان نامه های برتر ایران (جایزه ویژه پرفسور حسابی) شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نیما شریفی صادقی دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای اثر« تشخیص بیماری های خودایمنی و مغز و اعصاب با استفاده از شبکه عمیق و ترکیب مکانیزم های هوشمند تشخیص بیماری، تداخل دارویی در تشخیص بالینی» در سومین جشنواره پایان نامه های برتر ایران(جایزه ویژه پرفسور حسابی) به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب و معرفی شد.
جشنواره پایان نامه های برتر ایران(جایزه ویژه پرفسور حسابی) در تمامی رشته های دانشگاهی اقدام به بررسی و درجه بندی پایان نامه ها، پروپزال ها، طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب های علمی و دیگر تالیفات علمی می کند.
هدفمندسازی تحقیقات و پژوهش های علمی انجام گرفته در دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران از قبیل پایان نامه ها، مقالات، کتاب ها، طرح های پژوهشی و پژوهش های عملی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
این جشنواره در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با حمایت طیف وسیعی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور برگزار می شود.
همچنین این دانشجو در سومین جشنواره جایزه ویژه خیام و نخستین جشنوار بین المللی تالیفات برتر که به عنوان یکی از برترین جشنواره های ملی و بی المللی در حوزه تالیفات دانشگاهی,مقالات و پژوهش های برتر می باشد حائز کسب رتبه برتر شده و نیز به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب و معرفی شده است.

 
لوح ها را در ادامه ملاحظه کنید: