برگزاری مسابقه ملی پایان نامه ی ۳دقیقه ای « به صورت مجازی» توسط جهاد دانشگاهی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1399/10/2 | 
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی ورسه ای از برگزاری پنجمین دوره مسابقات ملی پایان نامه ۳ دقیقه ای « به صورت مجازی» خبر داد.
رئیس جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر افزود: مسابقه ملی پایان نامه ۳ دقیقه ای با هدف ترویج پژوهش ها و پایان نامه های کاربردی، تقویت مهارت های ارتباطی و تبدیل ایده به محصول و ثروت برای چهارمین سال پیاپی توسط سازمان دانشجویان این واحد در سطح دانشگاهی و با همکاری دبیرخانه این مسابقات ملی در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کل کشور برگزار می شود.
دکتر مهدی ورسه ای در تشریح شکل برگزاری مسابقات گفت: در این مسابقات هر دانشجو یا فارغ التحصیل تحصیلات تکمیلی موظف است چکیده ی موثر پایان نامه خود را در یک عکس تک صفحه نمایش داده و به شیوه ای جذاب، گیرا و حتی المقدور به دور از پیرایه ها و استفاده از واژگان تخصصی، ظرف مدت زمان سه دقیقه ارائه نماید.
وی ادامه داد: در دوره جاری و با توجه به شیوع بیماری کرونا، این مسابقات به صورت مجازی برگزار می گردد و شرکت کنندگان می بایست فیلم ارائه ۳ دقیقه ای خود را به دبیرخانه این مسابقات ارسال نمایند.
ورسه ای پیرامون شرایط ثبت نام کنندگان در این مسابقات اشاره داشت: این مسابقات ویژه فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی با تاریخ دفاع پایان نامه از سال ۹۵ تا مهرماه ۹۹ و همچنین دانشجویانی از تحصیلات تکمیلی می باشد که از پروپوزال خود تا آبان ماه سال جاری دفاع کرده باشند.
مهدی ورسه ای در پایان با اشاره به ضرورت گسترش برنامه های فرهنگی در شرایط کنونی دانشگاه ها و عدم حضور دانشجویان خاطر نشان کرد: سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی این واحد از ابتدای سال جاری برنامه های ارزنده ای از جمله مسابقات کتابخوانی، مسابقه بزرگ قرآنی ضیافت نور، سمینار کارآفربنی، سلسله کارگاه های رسم انتخاب در حوزه ازدواج و... داشته است که با استقبال دانشجویان همراه بوده و امیدواریم دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی از این مسابقه جذاب یعنی پایان نامه ی سه دقیقه ای نیز همچون دوره های پیشین به خوبی استقبال نمایند.
گفتنی است، علاقمندان می توانند جهت شرکت در این مسابقات چکیده پایان نامه / پروپوزال تصویب شده، به همراه مشخصات فردی و دانشجویی خود را به آدرس: gmail.comjd.aut.mosabeghe  ارسال نمایند. همچنین با مراجعه به کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرسjd_aut اطلاعات تکمیلی و فیلم مسابقات در دوره های پیشین را مشاهده نمایند.