توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1399/10/30 | 
جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین سال آینده در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر و‌ با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.
به طور کلی مدیریت زنجیره تامین بر افزایش انطباق‌پذیری و انعطاف‌پذیری شرکت‌ها تاکید دارد و دارای قابلیت واکنش و پاسخ سریع و اثر بخش به تغییرات بازار است.
هدف از برگزاری این رویداد علمی فرهنگ سازی و توجه بخشی به حوزه لجستیک و زنجیره تامین و نقش آن در موفقیت شرکت‌ها و سازمان‌ها و فراهم سازی زمینه‌ برای سنجش و ارزیابی عملکرد و سطح تعالی شرکت‌ها در  این حوزه و تبادل تجربه‌های موفق در این زمینه است.
این جایزه میعادگاه شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو در حوزه لجستیک و زنجیره تامین کشور است که مخاطبان این جایزه شرکت‌های پخش، حمل و نقل، فولاد، خوردوسازی، پتروشیمی، توزیع برق، خرده‌فروشی، کارخانه‌های تولیدی و صنایع وابسته است.
دومین دوره جایزه با استقبال خوب شرکت‌های پیشرو حوزه لجستیک و زنجیره تامین مواجه شده است. شرکت‌ها برای ثبت نام و حضور در این جایزه در سطح تقدیرنامه تا پایان بهمن و سطح گواهی‌نامه تا پایان سال جاری فرصت دارند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی http://scma.aut.ac.ir مراجعه کنند.