رویداد ملی «کمند» ویژه دانشجویان دختر کشور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1399/11/13 | 
طرح ملی «کمند» (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای اولین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهندس سید جواد طباطبایی مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: طرح ملی کمند با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می شود.
وی افزود: طرح ملی کمند(رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای اولین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: طرح ملی کمند(رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای اولین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود که مهلت ثبت نام و ارسال طرح به این رویداد ۱۱ بهمن ماه تا ۱۲ اسفندماه است.
طباطبایی اظهار داشت: نتایج داوری طرح ها ۶ اسفندماه اعلام می شود و مراسم اختتامیه این رویداد نیز ۲۰ اسفندماه همزمان با مبعث حضرت رسول(ص) برگزار خواهد شد.
وی تاکید کرد: محورهای این رویداد شامل صنایع دستی، گرافیک، پوشاک، دوخت، طراحی پارچه و لباس، تولیدات غذایی و خوراکی، تکنولوژی و مهندسی و محیط زیست است.
مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: این رویداد با هدف آشنایی دانشجویان با مفاهیم کار، مهارت آموزی و کارآفرینی، ایجاد ارتباط میان دانشجویان و شرکت‌های دانش بنیان و نیز ایجاد فضای با نشاط در میان دانشجویان و نیز توانمندسازی دختران دانشجو و حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه آنها برگزار می شود.
طباطبایی عنوان کرد: دانشجویان دختر استان تهران می‌توانند برای شرکت در این طرح با مراجعه به وب سایت رویداد به نشانی farhangi.aut.ac.ir و یا با شماره تماس ۶۴۵۴۵۰۲۶-۰۲۱ دبیرخانه ارسال طرح ها نسبت به اط