چاپ رمان «تلخ ترین لبخند» توسط دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1399/12/18 | 

دکتر «رحیم فتوره چی» دانش آموخته دکتری مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به چاپ رمان «تلخ ترین لبخند» شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رمان «تلخ ترین لبخند» به نویسندگی دکتر رحیم فتوره چی دانش آموخته دکتری مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسط انتشارات سرافراز در ۵ هزار جلد چاپ شده است.
نویسنده این کتاب گفت: رسالت این کتاب، به تصویر کشاندن معایب و مزایای مسیرهای مختلف دانشجویان، به‌خصوص دانشجویان رشته‌های مهندسی است که برای ادامه مسیر علمی و همچنین زندگی شخصی خود، مجبورند دست به انتخاب بزنند.
وی افزود: دلیل نگارش این کتاب، بسط دادن شرایط دانشجویان در مسیرهای مختلف انتخابشان با توجه به تجاربی که در گذر سال‌های اخیر کسب کرده‌ام، است.
فتوره چی تاکید کرد: یکی دیگر از دغدغه‌های اصلی من در این کتاب، مسئله مهاجرت نخبگان کشورم است که از یک سو، برای خود شخص و خانواده‌اش و از سوی دیگر برای کشور تبعات مثبت و منفی زیادی دارد.
وی عنوان کرد: در نگارش این کتاب تمام تلاشم را برای نشان‌دادن واقعیت و به دور از قضاوت شخصی در مورد مزایا و مضرات کوچ نخبگان، انجام داده‌ام.
دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: تمام شخصیت‌های داستان، ساخته ذهن من است و هیچ‌کدامشان واقعی نیستند. ولی با توجه به آنچه در زندگانی بر من و یا نزدیکانم گذشته است، به آنها جان داده‌ام.
برای کسب اطلاعات بیشتر و  خرید نسخه های دیجیتالی و چاپی میتوانید وارد لینک yun.ir/talkh شوید.