چاپ نخست کتاب "ارائه انواع سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی" در انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر‌

 | تاریخ ارسال: 1400/2/20 | 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب "ارائه انواع  سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی" تألیف مهندس محسن هدایتی فر، توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسید.

در پیشگفتار این کتاب آمده است:
"دانش تخصصی و تجربیات به دست آمده در پروژه ­ها، نقش بسیار مهم و کلیدی در انجام کارها و فعالیت ­ها در سازمان های مجری پروژه­ های عمرانی دارد، از این رو توجه به این سرمایه ­های با ارزش در سازمان ­های مذکور بسیار ضرورت دارد. در موارد بسیاری مشاهده شده است که دانش و تجربه­ های سازمان ­ها در فعالیت­ ها، نادیده گرفته شده است و در کارهای مشابه و تکراری به شیوه آزمون و خطا منابع قابل توجهی از سرمایه­ های ملی را از دست داده اند. بنابراین، ثبت مستمر دانش فنی و تجربیات کسب شده سازمان در پروژه­ ها و حفظ و استفاده مطلوب از آن­ ها در پروژه های بعدی از اهمیت بالایی برخوردار است و پرداختن به این امر را می­توان به عنوان راه ­حلی برای بر طرف نمودن بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در پروژه ­های عمرانی کشور مطرح کرد. با مدیریت دانش می توان از دوباره کاری ها جلوگیری کرد و فرآیند اجرای پروژه ها را بهبود بخشید و زمان و هزینه اجرای پروژه ها را کاهش داد. در همین راستا، با توجه به فعالیت گسترده و رو به افزایش شرکت جنرال مکانیک در پروژه­ های مختلف و متنوع مهندسی، پیاده سازی سیستم ثبت و به کارگیری دانش فنی و تجربیات ارزشمند پروژه های این شرکت امری بسیار ضروری است. کتاب ارائه انواع سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی، از تولیدات مدیریت دانش شرکت جنرال مکانیک است که در برگیرنده مطالبی درباره معرفی انواع روش های بهسازی و نوین در پل سازی و... می باشد و با استفاده از برخی منابع روز دنیا (داخلی و خارجی)، تکمیل و غنی شده است."
شایان ذکر است این کتاب در دوازده  فصل، ۲۸۰ صفحه و به قیمت ۴۹۰.۰۰۰ ریال به بازار کتاب عرضه شده است.
علاقمندان می ­توانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرسjdamirkabir.ac.ir/shop ؛ خریداری نمایند.