چاپ کتاب "مدیریت مالی و بودجه ‌ریزی در شهرداری ها" توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر‌

 | تاریخ ارسال: 1400/2/28 | 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب "مدیریت مالی و بودجه‌ ریزی در شهرداری ها" تألیف، دکتر غلامرضا جندقی و علی فرزانه مهر توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر برای نخستین بار به چاپ رسید.
در پیشگفتار این کتاب آمده است:
آنچه که کتاب حاضر را از دیگر کتاب های موجود در زمینه مدیریت امور مالی و بودجه ‌ریزی متمایز می نماید این است که این کتاب خاص شهرداری‌ ها می باشد که در آن، مباحث نظری در شهرداری‌ های جهان، بیان گردیده است. بررسی امور مالی و بودجه‌ ریزی شهرداری ‌ها نیز با هدف فراهم آوردن امکان مقایسه و بررسی برای دانشجویان، اساتید و صاحب نظران، صورت گرفته است. توجه به مدیریت امور مالی و بودجه ‌ریزی در شهرداری‌ ها و توجه به مباحث جدید در این خصوص نیز از دیگر ویژگی های متمایز کننده کتاب محسوب می شود.
کتاب حاضر به عنوان منبع اصلی درس «سازمان های محلی و شهرداری ‌ها» برای دانشجویان رشته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی تدوین شده است. علاوه بر آن، دانشجویان رشته های مدیریت شهری و برنامه ریزی شهری، به ویژه دانشجویان رشته مدیریت مالی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از آن به عنوان منبع اصلی و کمکی استفاده نمایند. همچنین، کتاب حاضر می تواند منبع مفیدی برای پژوهشگران، کارشناسان و کلیه مدیران بخش عمومی و شهرداری‌ ها باشد.
شایان ذکر است این کتاب در پنج فصل، ۲۰۰ صفحه و به قیمت ۵۰۰ هزار ریال به بازار کتاب عرضه شده است.
علاقمندان می توانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرس jdamirkabir.ac.ir/shop  ؛ خریداری نمایند.