چاپ کتاب نساجی با همکاری انتشارات معتبر بين‌المللي الزوير

 | تاریخ ارسال: 1400/4/7 | 
به اطلاع می‌رساند که کتاب "Engineered Polymeric Fibrous Materials" با همکاری دکتر مجید منتظر، دکتر روح‌اله باقرزاده، دکتر علی‌اکبر قره‌آقاجی، دکتر علی‌اکبر مراتی، دکتر داریوش سمنانی، دکتر سمیه اکبری، دکتر محمدعلی توانائی، دکتر سیدابوالفضل میردهقان با وابستگی به قطب علمی و دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با ویرایش دکتر مسعود لطیفی، توسطانتشارات معتبر بین‌المللی الزویر (Elsevier) منتشر شده‌است.
در این کتاب پیشرفته‌ترین روش‌های مهندسی‌شده‌ی تحقیقاتی و صنعتی مواد و ساختارهای نانومایکروالیافی از نقطه نظر‌های فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی توضیح داده می‌شود. با ایجاد ویژگی‌های مورد نظر در مواد و ساختارهای الیافی، می‌توان از آنها به‌منظور تقویت کامپوزیت‌های سیمانی و پلیمری، تحویل دارو و مهندسی بافت، برداشت و ذخیره‌ی انرژی، منسوجات هوشمند، هدایت الکتریکی، زیست‌سازگاری و زیست‌تخریب‌پذیری، پخش رایحه و مواد محافظ و انجام فرایند الکتروشیمی استفاده نمود.
این کتاب، که شامل چهارده فصل می‌باشد، حاصل یک سال و نیم تلاش و پژوهش تیمی بوده است و برای پژوهشگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و صنعت ارزنده و مفید می‌باشد.
معاونت امور بین‌الملل دانشگاه کسب این موفقیت علمی را به تمام همکاران این گروه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایشان را در تمام عرصه‌های علمی و بین‌المللی از خداوند خواستار است.