در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی؛ هفتمین دوره مسابقه سخنرانی تریبون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1398/7/23 | 
هفتمین دوره مسابقه سخنرانی تریبون با همکاری انجمن علمی دانشجویی مدیریت نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر۲۴ مهرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حامد عراقی مدیر اجرایی هفتمین دوره مسابقه سخنرانی تریبون گفت : این مسابقه با حضور ۱۳۰۰ شرکت کننده در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی (بزرگسال) برگزار می شود که حدود یک سوم شرکت کنندگان در بخش دانش آموزی هستند.
وی افزود: هدف از این مسابقه ایجاد چالشِ جذاب سخنرانی برای علاقه مندان به این حوزه است تا از این طریق بازدهی آموزش افزایش یافته و سطح کیفی مهارت سخنوری افراد تقویت شود.
عراقی ادامه داد: شرکت کنندگان مسابقه، در کارگاه های رایگان آموزش و ارزیابی و در راستای بهبود فن بیان و سخنوری توسط اساتید و مربیان حوزه سخنوری و فن بیان آموزش دیده اند.
مدیر اجرایی هفتمین دوره مسابقه سخنرانی تریبون  خاطر نشان کرد: در این مسابقه شرکت کنندگان باید سخنرانی ۵ تا ۷ دقیقه ای ارائه دهند که پس از طی مراحل داوری اولیه ۱۰۰ سخنران برتر مسابقه تعیین خواهند شد بنابراین برای این افراد کلاس هایی برای آمادگی بیشتر در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
وی افزود: پس از انجام داوری های نهایی از بین شرکت کنندگان، ۱۰ نفر در بخش بزرگسال و ۵ نفر در بخش دانش آموزی به فینال مسابقه راه پیدا کرده و با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
به گفته وی در مرحله نهایی مسابقه سخنرانی تریبون و در بخش دانشجویی، شرکت‌کنندگان باید در بخش‌های سخنرانی از قبل تعیین شده، بداهه‌گویی کلمات و بداهه گویی برروی اسلاید شرکت کنند تا در نهایت سه نفر برتر در بخش دانش آموزی و دانشجویی مشخص شوند.