ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1400/5/23 | 

ثبت نام متقاضیان تحصیل کارشناسی ارشد - پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای نیم سال تحصیلی مهر ۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی ارشد آغاز شده و تا ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر سروش صادق نژاد، رئیس پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این خصوص افزود، این پردیس از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را با اخذ مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مدیریت کسب و کار (MBA) در گرایش‌های بازاریابی و مالی، مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، مهندسی فناوری اطلاعات (IT) گرایش تجارت الکترونیک و مهندسی عمران و مدیریت ساخت آغاز نمود. به نحوی که پذیرش در این دوره ها به دو شکل حضوری و آموزش الکترونیکی (مجازی) بدون نیاز به شرکت در آزمون سراسری و از طریق بررسی سوابق تحصیلی و مصاحبه حضوری دانشجو می‌پذیرد.
رئیس پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این خصوص افزود: هدف از راه اندازی این دوره ها، بهره برداری مدیران صنعتی و دولتی و کارشناسان شاغل، از آموزش در دوره های کارشناسی ارشد کاربردی بوده طوری که برنامه ریزی کلاس‌های درس بصورت فشرده انجام شده است.
 دکتر صادق نژاد افزود، در شرایط عادی و غیر پاندمی کرونا؛ در هر نیمسال تحصیلی برای دوره‌های حضوری فقط ۵ بار حضور در پردیس بین المللی کیش و برای دوره‌های مجازی ۳ بار حضور لازم است که به این ترتیب با برنامه ریزی صورت گرفته دانشجویان میتوانند از برنامه های آموزشی رشته های تحصیلی ارائه شده در این پردیس بهره مند شوند. در حال حاضر و در شرایط کرونا، تمامی آموزشهای این رشته ها همانند سایر رشته های دانشگاهی کشور به صورت برخط ارائه میشود.
رئیس پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد، یکی از برنامه های اصلی دانشگاه در این پردیس، توسعه برنامه های مربوط به نوآوری و فناوری و فعالیتهای بین المللی بوده که با توجه به راه اندازی مرکز نوآوری این پردیس در جزیره کیش می تواند پذیرای هسته های نوآور و فناور، استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان حوزه های مختلف باشد. 
دکتر صادق نژاد اضافه کرد، با راه اندازی مرکز رویدادهای این پردیس در جزیره، علاوه بر توسعه آموزشهای کوتاه مدت مهارت محور در این منطقه، امکان ارائه خدمات نوآوری بیشتری به علاقه مندان این حوزه بیشتر خواهد شد. ضمن آنکه تلاش میشود با ارتباط بیشتر و انتقادتفاهم نامه ها و قراردادهای مختلف با صنایع تخصصی، برگزاری رویدادهای مختلف علمی، صنعتی و بین المللی نیز یکی از اهدافی باشد که بتواند در جزیره کیش با توجه به زیرساختهای موجود در آن گسترش یابد.
وی در پایان خاطرنشان کرد، متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس kish.aut.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲و۶۴۵۴۵۴۰۶ -۰۲۱ از ساعت ۹ تا ۱۴ بگیرند. ضمنا پردیس بین المللی کیش دانشگاه آماده عقد قرارداد ارائه دوره‌ها به صورت گروهی برای متقاضیان با در نظر گرفتن سهمیه و تسهیلات خاص است.