اطلاعیه نحوه برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۰

 | تاریخ ارسال: 1400/7/27 | 
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی ۱۴۰۰ دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌رساند مصاحبه‌های تخصصی در ۳ پنل دانش و مهارت شغلی ، نرم افزارها و دانش کامپیوتر  و مصاحبه روانشناسی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ لغایت سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ مطابق جدول زمانبندی (لینک جدول زمان بندی)، در محل دانشکده مهندسی صنایع به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی پارک دانشجو انتهای کوچه سعید برگزار می‌شود. در این خصوص به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. ضروری است در موعد مقرر،  براساس تاریخ اعلامی (لینک جدول زمان‌بندی مصاحبه) رأس ساعت ۸ صبح در محل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشید و عدم حضور فرد، به منزله انصراف از ادامه فرآیند استخدام تلقی می‌گردد. مجدداً تأکید می‌گردد، با توجه به اینکه در همان ابتدا جهت مصاحبه، گروه‌بندی‌هایی صورت می‌پذیرد حضور تمامی افراد رأس ساعت ۸ صبح الزامی است.
  2. آن دسته از پذیرفته شدگان که به هر دلیل در زمان تحویل مدارک، موفق به ارائه اصل مدارک خود نشده‌اند حتماً اصل مدارک مربوطه را در روز مصاحبه ارائه نمایند.
  3. با توجه به اینکه بخشی از امتیاز مصاحبه مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی و فرم نرم‌افزارها و دانش کامپیوتر افراد است در این خصوص امتیاز مربوطه بر اساس مدارک ارائه‌شده محاسبه شده است لذا چنانچه افرادی این سوابق را در زمان تحویل مدارک، ارائه ننموده‌اند در روز مصاحبه ارائه نمایند. عناوین و امتیازات مربوطه در لینک مدارک و سوابق علمی و پژوهشی قابل‌دسترسی است.
  4.  پذیرفته‌شدگان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ، در روزهای اداری از ساعت ۸ لغایت ۱۳ با شماره تلفن‌های ۶۴۵۴۲۲۱۵ و ۶۴۵۴۵۶۸۶ تماس حاصل نمایند.