در دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ نشست بررسی چالش ها و راهکارهای همکاری شرکت های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناور در حوزه تجهیزات پزشکی برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1400/8/9 | 
نشست تخصصی بررسی چالش ها و راهکارهای همکاری شرکت های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناور محور در حوزه تجهیزات پزشکی ۱۱ آبان ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نشست تخصصی بررسی چالش ها و راهکارهای همکاری شرکت های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناور محور در حوزه تجهیزات پزشکی توسط مرکز تبادل فناوری ایده بازار امیرکبیر با حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پارک علم و فناوری این دانشگاه برگزار می شود.
این نشست با حضور دکتر حسین وطن پور رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت استان تهران، دکتر مجید روحی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی دندانپزشکی آزمایشگاهی و دارویی، مهندس هدی عابدی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهندس محمود قفقازی مدیر عامل شرکت دانش بنیان طبا زیست پلیمر برگزار خواهد شد.
در این نشست، نمایندگان بازیگران اصلی فرآیند همکاری فناورانه، به بررسی چالش ها و موانع همکاری و تحلیل و ارائه راهکار برای گسترش و بهبود همکاری های نامتقارن در حوزه تجهیزات پزشکی خواهند پرداخت.
ظهور شرکت های دانش بنیان و فناور در این صنعت در سال های اخیر، سبب شده تا لزوم آشنایی آنها و همچنین شرکت های بزرگ این صنعت با نحوه همکاری‌های متقابل و استفاده از ظرفیت های یکدیگر، به امری ضروری و حیاتی تبدیل شود.
نشست تخصصی بررسی چالش ها و راهکارهای همکاری شرکت های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناور محور در حوزه تجهیزات پزشکی روز سه شنبه ۱۱ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می شود.
علاقه مندان به شرکت در این رویداد، می توانند از طریق لینک ideasbazaar.ir/proevents اقدام به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد کنند.