بازدید از پژوهشکده فناوری های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1399/12/13 | دکتر معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به همراه جمعی از مدیران دانشگاه و نمایندگان شورای راهبری پژوهشکده فناوریهای نو از ساختمان و آزمایشگاه های تخصصی پژوهشکده فناوری های نو بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این بازدید علاوه بر ارائه گزارش فعالیت های علمی و تحقیقاتی پژوهشکده فناوری های نو ، موضوع لزوم بازسازی ساختمان این پژوهشکده نیز مطرح شد.
دکتر سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این بازدید گفت: در پژوهشکده فناوری های نو دانشگاه فعالیت های بسیار خوبی انجام شده است و باید پژوهشکده های دانشگاه به سمت پرکردن خلا میان دانشکده ها و صنعت حرکت کنند.
وی افزود: فعالیت هایی که در دانشکده ها پیگیری و انجام می شود نباید در پژوهشکده ها نیز انجام شود و باید پژوهشکده ها به سمت انعقاد قراردادهای صنعتی حرکت کنند.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به لزوم انجام تعمیرات برای ساختمان پژوهشکده فناوری های نو دانشگاه تاکید کرد: باتوجه به اینکه بنای این پژوهشکده قدیمی است ابتدا تعمیرات باید از داخل ساختمان  آغاز شود.
وی اظهار داشت: برای تعمیرات نمای ساختمان نیز با همکاری و اخذ مجوز از سوی شهرداری اقدام خواهد شد.
در این بازدید ، دکتر مهناز شمشیرساز رئیس پژوهشکده فناوری های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر روند فعالیت های علمی، تحقیقاتی و برنامه راهبردی این پژوهشکده را ارائه و درخواست بازسازی فضای پژوهشکده جهت رفاه دانشجویان و رعایت موارد بهداشتی تردد آنها به آزمایشگاه ها را مطرح نمودند.
در این بازدید دکتر معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر رازفر مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی،  دکتر مسعود صبایی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه، دکتر مجتبی صدیقی عضو شورای راهبری پژوهشکده فناوریهای نو، دکتر نادری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه و عضو شورای راهبری پژوهشکده فناوریهای نو، آقای حاجی بیگی مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه و دکتر مهناز شمشیر ساز رئیس پژوهشکده فناوری های نو به همراه اعضای هیئت علمی و کارکنان آن واحد حضور داشتتند.

عکس ها را در ادامه ملاحظه کنید:
 دفعات مشاهده: 143 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر