به مناسبت گرامی داشت روزجهانی معلولان؛ ۱۸ کارمند معلول دانشگاه صنعتی امیرکبیر تقدیر شدند

 | تاریخ ارسال: 1400/9/16 | 

به مناسبت گرامیداشت "روزجهانی معلولان" مراسمی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد که در این مراسم از ۱۸ کارمند معلول این دانشگاه تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر علی کمالی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم گفت: زمانی که تلاش کارمندان و اساتید معلول این دانشگاه را می بینم بسیار خوشحال می شوم که در دانشگاه بستری فراهم است تا این عزیزان بتوانند به خوبی فعالیت کنند.
وی افزود: تلاش ما این است که فضای فیزیکی دانشگاه را به نحوی اصلاح کنیم که عزیزان معلول بتوانند به راحتی در محیط دانشگاه تردد کنند.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: همچنین تلاش می کنیم تا با استفاده از بسترهای قانونی درخواست های شغلی و ارتقا شغلی این عزیزان را پیگیری کنیم.

 

دکتر کمالی اظهار داشت: همچنین درب اتاق من و همکاران همواره بر روی تمامی کارمندان از جمله کارمندان معلول باز است تا صحبت ها و درخواست های این عزیزان را شنوا باشیم.
مهندس بهنام صبوحی مدیر اداری و پشتیبانی  دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: هرساله این مراسم برگزار می شود تا در این مراسم از زحمات و تلاش های همکاران معلول دانشگاه تقدیر و تشکر صورت گیرد.
وی افزود: ما وظیفه خود می دانیم که در خدمت این عزیزان باشیم و در جهت رفع مشکلات  آنان تلاش کنیم .
گفتنی است، در این مراسم کارمندان معلول دانشگاه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند و مسئولان دانشگاه برای پیگیری و رفع  آنها قول مساعد دادند.
عکس را در ادامه ملاحظه نمائید: ... (عکس ها از: محمد جعفری طاهری - روابط عمومی)