با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مراسم تقدیر از کارکنان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1400/9/20 | 

همزمان با ولادت حضرت زینب(س) مراسم تقدیر از پرستاران و کارکنان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر حامد ملاداودی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پرستاران و کادر درمان کشور به ویژه پرستاران و کارکنان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی دو سال گذشته زحمات بسیار زیادی برای ریشه کنی پاندمی کرونا کشیده اند.
وی افزود: درحال حاضر آمار واکسیناسیون دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد که این امر به واسطه زحمات کارکنان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه بوده است.
دکتر ملاداودی خاطرنشان کرد: در سالروز ولادت حضرت زینب(س)باید از مدافعین سلامت و مدافعین حرم حضرت زینب(س) تقدیر شود به ویژه از شهید سردار سلیمانی تقدیر شود که هدایت و فرماندهی مدافعین حرم را برعهده داشتند.
مهندس بهنام صبوحی مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: طی دو سال گذشته به واسطه شیوع بیماری کرونا فشار مضاعفی بر روی پرستاران و کارکنان درمان کشور وارد شد که باید از زحمات این عزیزان قدردانی شود.
وی افزود: پرستاران و کارکنان مرکز بهداشت دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز طی دو سال گذشته زحمات و تلاش های زیادی انجام داده اند و باید از این عزیزان قدردانی شود.
مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: کارکنان مرکز بهداشت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای انجام واکسیناسیون دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه زحمات بسیار زیادی کشیدند.