452
علی فلاح
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
453
نرگس فلاح
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی - محیط زیست
454
کاووس فلامکی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
455
جلال فهیم پور
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
456
احمد فهیمی فر
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
457
صادق فیروزی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
458
محمدامین فیض چکاب
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
459
ابوالفضل قائمی
دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
460
رضا قاسمی یقین
دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
461
حسن قاسمی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
462
فرناز قاسمی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
463
مجید قاسمی
پژوهشکده فناوریهای نو
مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات
464
سیدحسن قدسی پور
دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
گروه آموزشی تولید صنعتی
465
پرویز قدیمی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
469
مهدی قطعی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
471
منصوره قنبرافجه
دانشکده مهندسی نساجی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی نساجی
472
امیررضا قهرمانی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک - جلوبرندهها
476
احمدآقا کاردان
دانشکده مهندسی کامپیوتر
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی کامپیوتر
477
علی کارگری
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
479
علیرضا کاظمی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
480
طاهره کاغذچی
دانشکده مهندسی شیمی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی شیمی
483
محمدزمان کبیر
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
484
علی اصغر کت باب
دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی پلیمر
485
مصطفی کتابچی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
487
همایون کتیبه
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن و فرآوری
488
محسن کرابی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
489
مهدی کراری
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
490
ابوالقاسم کرامتی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
494
بهروز کریمی
دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
گروه آموزشی تولید صنعتی
495
حسین کریمی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
496
رضا کریمی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
اعضای پیشکسوت دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
497
محمد کریمی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
498
مهران کسری
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومتریال