623
لیلا ناجی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
626
مالک نادری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
627
حسین نازک دست
دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی پلیمر
628
بهرام ناصرنژاد
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی - محیط زیست
629
احسان ناظر فرد
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
630
فاطمه نامی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
631
ملیکه نبئی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
633
هادی نخعی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
اعضای پیشکسوت گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
634
رضا ندافي
پژوهشکده فناوریهای نو
پژوهشکده هوافضا
635
مهیار نراقی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
636
لیلا نصر آزادانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
637
هوشنگ نصرتی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
640
جیران نفر دستگردی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازههای هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
641
حامد نفیسی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
642
ابوالقاسم نقاش
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازههای هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
646
پرویز نورپناه
دانشکده مهندسی نساجی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی نساجی
647
حمیدرضا نوروزی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
649
سحر نوری
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک - جلوبرندهها
650
هوشیار نوشاد
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
651
احمد نیک آبادی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
652
منوچهر نیک آذر
دانشکده مهندسی شیمی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی شیمی
653
علی نیک بخت
پژوهشکده فناوریهای نو
پژوهشکده فناوری های نو
658
محمدرضا ولی نیا
دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی صنایع و سیستمهای مدیریت
663
سید ناصر هاشمی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
اعضای پیشکسوت دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
668
ناهید همتی نژاد
دانشکده مهندسی نساجی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی نساجی
669
بیژن هنری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
670
غلامرضا هوائی
پژوهشکده فناوریهای نو
مرکز تحقیقات سازه و زلزله