فهرست اعضای هیات علمی
#
نام
دانشکده
گروه
1
حامد آذرنوش
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
2
مختار آرامی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
3
بهروز آرزو
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
4
امیررضا آزادمهر
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
5
فرهاد آزادی نمین
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
6
آزیتا آسایش
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
7
عسل آغاز
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مدیریت کسب و کار
8
حسین آفریده
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
9
حسن آقائی نیا
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
10
حسین آقاحسینی نائینی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
11
جمشید آقازاده مهندسی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
12
سیدمجتبی آقامیرسلیم
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
13
سیدمصطفی آقامیرسلیم
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
14
حبیب آل ابراهیم دهکردی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
15
شهرام آهنجان
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
16
علیرضا ابراهیمی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
17
مرتضی ابراهیمی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
18
نبی اله ابوالفتحی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
19
سیدمحمد احدی سرکانی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
20
علی احمد پور
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
21
محمدعلی احمدی پژوه
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
22
امیر احمدی جاوید
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
23
مهدی احمدی نجف آبادی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
24
زاهد احمدی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
25
عباس احمدی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
26
محمد مهدی احمدی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
27
محمد احمدی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
28
مصطفی احمدی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی مهندسی پلیمریزاسیون
29
مهدی احمدی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
30
زینب اخلاقی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
31
مهدی اخلاقی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی جامدات
32
امیرناصر اخوان
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مطالعات علم و فناوری
33
محمد ادریسی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی پتروشیمی
34
حامد ادیبی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
35
حجت اله ادیبی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
36
عبداله اردشیر
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
37
عبدالرضا اروجعلیان مشهدی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
38
اسکندر اسفندیاری
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
39
اکبر اسفندیاری
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
40
مهناز اسکندری
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
41
تیمور اسلام کیش
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
42
محمدرضا اسلامی خوزانی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
43
ابوالفضل اسلامی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
44
محمدرضا اسلامی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
45
سید مجید اسماعیلی فر
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
46
مریم اشرفی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
47
مرتضی قلی اصانلو
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
48
علی اصغر اصغریان جدی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
49
اکبر اصفهانی پور
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
50
نازنین اعزاز شهابی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
51
سجاد افرائی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
52
عباس افرازه
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
53
فرامرز افشارطارمی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی مهندسی پلیمریزاسیون
54
احمد افشار
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
55
اسمعیل افلاکی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
56
محسن اکبرپورشیرازی حقیقت
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
57
رضا اکبرزاده
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
58
محمدکاظم اکبری فتیدهی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
59
سمیه اکبری
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
60
محمد اکبری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
61
فرشاد الماس گنج
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
62
سیدمحمدرضا امام
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
63
محمد امانی تهران
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
64
احسان امانی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
65
رضا امراللهی بیوکی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
66
حمید امیدوار
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
67
یوسف امیرارجمند
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
68
مریم امیرحائری
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
69
سیدحسین امیرشاهی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
70
مریم امیرمزلقانی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
71
حمیدرضا امین داور
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
72
مجید امین نیری
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستمها
73
مینا امین ‌‌غفاری ‌قره‌شیران
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
74
اشرف امینی
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
75
عبدالرضا اوحدی همدانی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
76
حمیدرضا اویسی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
77
سیامک ایپکچی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
78
مهدی ایران نژاد
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
79
داود ایرانشاهی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
80
مهدی ایرانمنش
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
81
داود ایرجی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
82
رعنا ایمانی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
83
سید میثم ایمانی
واحد دانشگاهی گرمسار
گروه آموزشی مهندسی صنایع و عمران
84
محمدرضا بابائی لواسانی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
85
گیورک باباملک قره پتیان
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
86
روح اله باقرزاده
پژوهشکده مهندسی مواد و فرآیندهای پیشرفته
مرکز تحقیقات مواد و فناوري‌هاي پيشرفته در نساجي
87
شاداب باقری خولنجانی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
88
علیرضا باقری
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
89
محمدتقی بانکی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
90
فیروز بختیاری نژاد
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
91
بهادر بخشی سراسکانرود
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
92
فرشاد برازنده
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
93
ناصر بروجردیان
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
94
مسعود برومند
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
95
مهدی بستان شیرین
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
96
حسن بصیرت تبریزی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
97
مهدی بناءزاده
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
98
بابک بنکدارپور
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
99
سیداحسان اله بنی فاطمی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
100
دکتر علی بوالی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
101
سیدهژیر بهرامی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
102
دکتر محسن بهرامی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
103
داود بهمن پور
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
104
بهروز بهنام
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
105
شمیلا بیاتی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
106
بهروز بیدآباد
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
107
حمزه بیرانوند
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
108
فریدرضا بیگلری
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
109
غلامرضا پازوکی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
110
حسین پدرام
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
111
مرضیه پروندی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
112
پرویز پروین
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
113
دکتر نادر پروین
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
114
وحید پور احمدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
115
عبدالرسول پورعباس
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
117
سعید پورمهدیان
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی مهندسی پلیمریزاسیون
118
مسعود پورمهدیان
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
119
منصور پیدایش
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
120
صادق تابع جماعت
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
121
مهران تاج فر
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
122
مهدی تشکری هاشمی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
123
محمد تفضلی شادپور
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
124
سعید تفضلیان
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
125
افشین تقوائی پور
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
126
تورج تقی خانی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
127
محمدعلی توانائی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
128
فرزاد توحیدخواه
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
129
مهدي توحيديان
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
130
نازنین تورانی
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مدیریت کسب و کار
131
علی اصغر توفیق
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
132
احد توکلی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
133
محسن تهرانی زاده حقیقی فر
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
134
دکتر امیر جعفر قلی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
135
دکتر امین جعفری رامیانی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
136
سجاد جعفری
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
137
اعظم جلالی آرانی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
138
فاطمه جلیل ثانی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
140
سيداحمد جوادی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
141
عزیزه جوادی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
142
مهران جوانبخت
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
143
فرهاد جوانمردی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته ای
144
عبدالرحیم جواهریان
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مهندسی نفت
145
مهسا جهان دیده
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی اقتصاد و مالی
146
امیر جهانشاهی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
147
علیرضا جهانگیریان
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
148
دکتر فرزاد حاتمی برق
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی
149
علی حاتم
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
150
محمدرضا حاج محمدی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
151
رضا حاجی ابراهیم
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
152
احسان حاجی زاده
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
153
افرا حاجی زاده
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
154
پوریا حاجی‌کریمی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
155
محمدجواد حافظي
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
156
سجاد حبیب زاده
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
157
حمید رضا حبیبیان
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
158
میقات حبیبیان
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
159
مرتضی حبیبی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
160
طه حسین حجازی
واحد دانشگاهی گرمسار
گروه آموزشی مهندسی صنایع و عمران
161
شهریار حجتی امامی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
162
وحید حدادی اصل
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی مهندسی پلیمریزاسیون
163
حسین حسنی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
164
پویا حسین پور
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
165
سید علیرضا حسین زاده حجازی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
166
رضا حسینی ابرده
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
167
حسین حسینی تودشکی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
168
دکتر حسن حسینی منفرد
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی فیزیک و معدنی
169
سیدمحمد حسینی ورکیانی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
170
سیدحسین حسینیان
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
171
محمد حسینی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
172
معصومه حق بین نظرپاک
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مواد پیشرفته
173
داود حقشناس فتمه سری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
174
مصطفی حقیر چهرقانی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
175
محمد حقیقت کیش
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
176
روئین حلاج
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
177
محمدولی حمزه علیپور
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
178
محمدرضا حیرانی نوبری
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
179
سعید خاتمی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
180
مهدی خاکیان قمی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
181
حسین خالقی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
182
احسان خامه چی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
183
علی خدائی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
184
حسن خداوردیان
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
185
محمدرضا خدمتی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
186
منوچهر خراسانی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
187
محمدرضا خرسند موقر
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
188
امیر خرسندی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
189
سیاوش خرسندی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
190
اسماعیل خرم
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
191
بهروز خسروی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
192
علیرضا خسروی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
193
محمداعظم خسروی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
194
مرضیه خطیب زاده
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
195
محسن خواجه زاده
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
196
بابک خورسندی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
197
سیدحسن خوشرو
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
198
فرامرز خوشنودیان
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
199
فاطمه داداشیان
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
200
میترا دادور
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
201
میترا دانش پژوه
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
202
حمید داودپور
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
203
هادی دبیریان
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
204
بهرام دبیر
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
205
علی دوست محمدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
206
هادی دویلو
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته ای
207
پریسا ده خدا
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
208
مهدی دهقان تخت فولادی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
209
امین دهقانیان
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
210
کامران دهقانی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
211
فرزانه دهقان
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
212
مهدی دهقان
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
213
فرزاد دیده ور
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
214
اردشیر دیلمی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
215
فرزین ذکائی آشتیانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
216
محمدرضا رازفر
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
217
مهدی راستی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
218
ابوالقاسم -اسداله راعی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
219
کامران رئیسی چرمکانی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
220
احمدرضا رئیسی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
221
احمدرضا ربانی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مهندسی نفت
222
محمد ربیعی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
223
نوید ربیعی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
225
محمد رحمانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
226
زاهد رحمتی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
227
فرهاد رحمتی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
228
محمد رحمتی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
229
حسن رحیم زاده
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
230
احمدرضا رحیمی کلاریجانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
231
عبدالرضا رحیمی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
232
محمدرضا رزازی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
233
حسن رستگار
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
234
مصطفی رستمی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
235
مهدی رستمی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
236
فریبرز رشیدی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
237
داریوش رضائی اوچبلاغ
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
238
محمد رضائی سوادکوهی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
239
محسن رضائیان اکبرزاده
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
240
امیرحسین رضائی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
241
بهرام رضائی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
242
صادق رضائی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
243
میلاد رضائی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
244
سعید رضاخواه ورنوسفادرانی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
245
سیدمهدی رضاعی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
246
غلامحسین رضوانی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
247
محمدرضا رفسنجانی صادقی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
248
مهدی رفیع زاده
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
249
یوسف رفیعی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
250
رضا رمضانی خورشیددوست
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
251
علی اکبر رمضانیان پور
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
252
حمیدرضا رمضی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
253
اسلام رنجبرنوده
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
254
غلامرضا روحی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
255
نازنین روشندل توانا
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
256
علی اصغر روغنی زاد
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی صنایع غذایی
257
علیرضا رهائی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
258
احمد رهبررنجی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
259
غلامحسین ریاحی دهکردی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
260
آرمان زارع بیدکی
واحد آموزشی هرمزگان(بندرعباس)
گروه آموزشی مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد
261
فاطمه زارع میرک آباد
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
262
محمد زارعی نژاد
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی رباتیک و اتوماسیون
263
علی اکبر زارعی یزد
واحد آموزشی بندر ماهشهر
گروه آموزشی پلیمر
264
امیررضا زراتی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
265
حمید زراعت گر
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
266
دکتر حمیدرضا زرندی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
267
رحیم زمانیان
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی ریزفناوری
268
مرتضی زمانیان
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی اقتصاد و مالی
270
حسین زینلی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
271
حسین سالارآملی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
272
حسین سالاری راد
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
273
محمدمهدی سالاری راد
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
274
سیدمهرداد ساویز
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
275
مصباح سایه بانی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
276
مهدی سبزه پرور
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
277
محمدحسن سبط
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
278
ایرج ستاری فر
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
279
سعید ستایشی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
280
سعیده سرآبادانی تفرشی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
281
شهیار سرآمد
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
282
علی اصغر سرابی داریانی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
283
عباس سرشارزاده
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
284
عباس سروش
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
285
سارا سعیدی مدنی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
286
محمد سعیدی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
287
سهیلا سلحشور کردستانی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
288
عاطفه سلوک مفرد
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
289
مهران سلیمان فلاح
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
290
منصوره سلیمانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
292
علیمحمد سهل الدین
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
293
میرمهدی سیداصفهانی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
294
سیدعلی سیدصالحی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
295
طاهره سیدنا
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
296
ساناز سیدین
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
297
کاوه محمد سیروس
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
298
عباس سیفی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
299
اقبال شاکری
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
300
فاطمه شاکری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
301
محمود شاکری
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
302
مجید شالچیان
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
303
وحید شاه حسینی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
304
کورش شاهوردیانی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
305
حسین شاهوردی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
306
فرزانه شایگان فر
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
307
مهدی شجری
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
308
زهرا شریعتی نیا
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
309
سعید شریفیان خرطومی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
310
ایمان شریفی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
311
محمد شریفی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
312
فرهاد شریف
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
313
ایمان شعبانی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
314
مهدی شعبانی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مهندسی نفت
315
مهدی شفیعیان
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
316
مسعود شفیعی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
317
جواد شکرالهی مغانی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
318
حافظه شکرانی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
319
شهلا شکرریز
پژوهشکده مهندسی مواد و فرآیندهای پیشرفته
مرکز تحقیقات رنگ و پلیمر
320
ناصر شمس قارنه
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
321
مجتبی شمسائی زفرقندی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
322
علی شمسی پور
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
323
مصطفی شمسی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
324
سیدحمیدرضا شهابی حقیقی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
325
سید محمد رضا شهابی
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مدیریت کسب و کار
326
جمال شهرابی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
327
حمیدرضا شهریاری کاه کشی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
328
کورش شهریار
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
329
حمید شیخ زاده نجار
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
330
سعید شیخ زاده نجار
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
331
محسن شیخ سجادیه
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
332
ناهید شیخان
پژوهشکده مدیریت و صنایع
مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری
333
علیرضا شیخ
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مدیریت کسب و کار
334
محمدحسن شیرعلی شهرضا
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
335
محمدابراهیم شیری احمدآبادی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
336
سعید شیری قیداری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
337
دکتر سعید صابر سمندری
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مواد پیشرفته
338
مرتضی صاحب الزمانی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
339
دکتر علیرضا صادقی راد
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
340
بابک صادقیان
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
341
حسام الدین صادقی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
342
عبدالحسین صادقی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
343
علی صالح زاده نوبری
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
344
منوچهر صالحی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
345
مسعود صبائی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
346
مرتضی صباء
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
347
علی اصغر صباغ الوانی
پژوهشکده مهندسی مواد و فرآیندهای پیشرفته
مرکز تحقیقات رنگ و پلیمر
348
عبداله صدری
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
349
محمدهمایون صدر
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
350
سیدعلی صدوق ونینی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
351
مجتبی صدیقی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
352
مهدی صدیقی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
353
​محمد بشیر صدیقی
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مطالعات علم و فناوری
354
رضا صراف شیرازی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
355
رضا صفابخش
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
356
مجید صفاراول
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
357
مجید صفرجوهری
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
358
سیدمصطفی صفوی همامی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
359
مهدی صلای نادری
پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات و شبکه برق
مرکز تحقیقات بهره برداري ايمن از شبكه
360
عرفان صلواتی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
361
بهزاد صمدی ارخش بهار
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی جامدات
362
امیرابوالفضل صورتگر
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
363
اسحق صوفی املشی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
364
مهران صولتی هشجین
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
365
ابوالقاسم صیادیان
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
366
بيتا ضميري
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
367
شاپور طاحونی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
368
حیدرعلی طالبی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
369
سعید طالبی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
370
احمد طاهرشمسی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
371
میررضا طاهری اطاقسرا
پژوهشکده مهندسی مواد و فرآیندهای پیشرفته
مرکز تحقیقات مواد و فناوري‌هاي پيشرفته در نساجي
372
حسن طاهری قزوینی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
373
سیدهادی طبائیان
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
374
پیام طهرانی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
375
مهرداد عابدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
376
احمد عارف آذر
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
377
هما عاصم پور
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
378
محمد جواد عامری شهرابی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مهندسی نفت
379
محمدمهدی عبادزاده
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
380
تقی عبادی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
381
مصطفی عباس زاده
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
382
حسین عباسی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
383
عباس عباسی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
384
فرزانه عبداللهی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
385
احمد عبداله زاده بارفروش
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
386
علی اکبر عبداله زاده
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
387
مهناز عبداله شمشیرساز
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مکاترونیک
388
امیر عبدا...
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
389
مجید عبدوس
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
390
عبدالعلی عبدی پور
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
391
سیدمحمد عترتی خسروشاهی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومتریال
392
سیدمحمد عترتی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
393
هوشنگ عراقی کزاز
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
394
بهمن عرب زاده
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
395
احمدرضا عرشی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
396
سعید عرفانی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
397
مسعود عزیزی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
398
امیرنادر عسکرپور
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
399
حسین عسکریان ابیانه
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
400
مجید عطایی پور
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
401
هاجر عطریان فر
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
402
سیدمحمدرضا علوی مقدم
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
403
هایده علی آبادی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
404
محمدمهدی علی نیا
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
405
یونس علیزاده وقاصلو
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
406
محمد جواد عمادی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
407
حامد غفاری راد
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
408
سیدرضا غفاریان عنبران
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
409
حسن غفوری فرد
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
410
محمدرضا غفوریان حسامی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
411
محمود غیاثی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
412
امین غیبی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
413
کریم فائز
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
414
منصور فارسی علی آبادی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
415
شهرزاد فاضل استرکی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
416
محمدحسین فاضل زرندی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
417
سیدمحمدتقی فاطمی قمی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
418
فرهاد فانی صابری
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی رباتیک و اتوماسیون
419
مریم فانی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
420
سیدحمید فتحی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
421
ناصر فتورائی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
422
فرهاد فخار ایزدی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
423
کاظم فخاریان
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
424
داود فدائی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
425
منوچهر فدوی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
426
حامد فربه
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
427
ایمان فرح بخش
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
428
ابراهیم فرخ
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
429
علی فرزادی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
430
شهریار فری برز
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
431
رسول فشارکی فرد
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی رباتیک و اتوماسیون
432
علیرضا فلاحی آرزودار
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
433
علی فلاح
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
434
نرگس فلاح
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
435
کاووس فلامکی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
436
جلال فهیم پور
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
437
احمد فهیمی فر
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
438
صادق فیروزی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
439
محمدامین فیض چکاب
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
440
ابوالفضل قائمی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی برنامه ریزی تحلیل سیستمها
441
رضا قاسمی یقین
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
442
حسن قاسمی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
443
فرناز قاسمی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
444
مجید قاسمی
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مواد پیشرفته
445
سیدحسن قدسی پور
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
446
پرویز قدیمی
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
447
ایاز قربانی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
448
علی اکبر قره آقاجی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
449
مریم قصاب زاده سریزدی
پژوهشکده فناوریهای مهندسی مکانیک
مرکز تحقیقات فناوری خودرو
450
مهدی قطعی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
451
منصوره قنبرافجه
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
452
امیررضا قهرمانی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
453
حسن کاتوزیان
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
454
حمیدرضا کاتوزیان
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
455
اکبر کارخانه
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
456
احمدآقا کاردان
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی IT
457
علی کارگری
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
458
سیدامیر کاشی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
459
علیرضا کاظمی
دانشکده مهندسی نفت
گروه آموزشی مخازن هیدروکربوری
460
طاهره کاغذچی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی صنایع غذایی
461
منصور کبگانیان
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
462
محمدزمان کبیر
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
463
علی اصغر کت باب
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
464
مصطفی کتابچی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
465
محمدجواد کتابداری
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
466
همایون کتیبه
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
467
محسن کرابی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
468
مهدی کراری
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
469
ابوالقاسم کرامتی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
470
محمدجعفر کرمانی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
471
حسین کرمی ورنامخواستی
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مطالعات علم و فناوری
472
آیت اله کریمزاده
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی ریزفناوری
473
سیدمحمدحسین کریمیان
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
474
بهروز کریمی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
475
حسین کریمی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
476
رضا کریمی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
477
محمد کریمی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
478
مهران کسری
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
479
اسکندر کشاورزعلمداری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
480
مصطفی کشاورزمروجی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
481
حمید کشوری
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
482
مرتضی کلاه دوزان
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
483
امیر کلباسی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
484
منصور کلباسی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
485
علی کمالی ایگلی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
486
داود کمانی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
487
الهه کوثری
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
488
مهدی سعید کیاست
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی سازه و ساخت
489
ابوالفضل کیاشمشکی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
490
حمید کیانی خلخال
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
491
داریوش کیانی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
492
علی محمد کیمیاگری
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مدیریت سیستم و بهره وری
493
سعیده گرجی کندی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
494
حمید گرمابی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
495
مهدی گل پرورروزبهانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
496
امیر گل رو
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
497
طه گودرزی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
498
فاطمه گوهرپی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
499
محمدمهدی لطفی هروی
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی اقتصاد و مالی
500
وحید لطفی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
501
مسعود لطیفی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
502
محمود مانی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
503
مسعود ماهوت چی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی مهندسی سیستم ها
504
مهدی مجیدپور
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مدیریت کسب و کار
505
فرزاد محبوبی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
506
علی محدث خراسانی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
507
محمدرضا محدث مجتهدی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
508
سیدمحسن محسنی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
509
عادل محمدپور
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
510
محمدرضا محمدزاده عطار
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
511
رضا محمدعلی مالک
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
512
حامد محمدکریمی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
513
مرتضی محمدی اردهالی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
514
محمد محمدی اقدم
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
515
عباس محمدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
516
ناصر محمدی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
517
علی مددی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
518
حمید مدرس
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
519
انسیه مدنی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
520
سید حسن مدنی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
521
علی اکبر مراتی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
522
غلامرضا مرادی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
523
محمدحسن مرادی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
524
بهروز مراغه چی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
525
علی مرتضوی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
526
فرح مرصوصی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
527
سیدنصراله مرعشی شوشتری
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
528
سعیده مزینانی
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی ریزفناوری
529
ابوالقاسم مسگرپورطوسی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
530
سیدمحسن مشرفی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی سازه و زلزله
531
سید محمود مصباح نمینی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
532
فتح اله مضطرزاده
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوماتریال
533
مهرداد مظفریان
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
534
مجتبی مظفری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
535
پرویز معارف وند
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
536
محمدجواد معتمدی سده
دانشکده مهندسی کشتی سازی و صنایع دریایی
گروه آموزشی مهندسی کشتی سازی
537
سیداحمد معتمدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
538
خسرو معدنی پور
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
539
محمد معروفی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
540
محسن معزی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
541
سیدمحمد معطرحسینی
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
542
حسین معیری
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
543
روزبه معینی مازندرانی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
544
طاهره معینی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
545
محمد معینی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی مهندسی بافت
546
علیرضا مفیدی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
547
فریدون مقدس نژاد
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
548
عباس مقصودی قره بلاغ
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
549
محمدنقی مقصودی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
550
رضا مکنون
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
551
حسام مکی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
552
بیژن ملائی داریانی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی ساخت و تولید
553
حامد ملاداودی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
554
سارا ملکان
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی اقتصاد و مالی
555
وجیهه ملکی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
556
محمود ممتازپور
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
557
سعیده ممتازی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
558
ربیع منتصرکوهساری
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
559
شهرام منتصرکوهساری
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
560
نادر منتظرین
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
561
مجید منتظر
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
562
زهره منصوری
پژوهشکده فناوریهای مهندسی مکانیک
مرکز تحقیقات انرژی انرژی
563
سعید منصور
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
564
کامیار منصور
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
565
کورش منوچهری کلانتری
واحد دانشگاهی گرمسار
گروه آموزشی مهندسی برق و کامپیوتر
566
محمدباقر منهاج
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
567
سعید موحد
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
568
فرامرز مودی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی و مدیریت ساخت
569
سیدمحمد موسوی خوئی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
570
سیدحسین موسوی زادگان
دانشکده مهندسی دریا
گروه آموزشی مهندسی هیدرومکانیک و سیستم های رانش
571
دکتر سیدعلی موسوی زرندی
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی مهندسی هسته‌ای
572
احمد موسوی شوشتری
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
573
سید رسول موسوی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
574
سیدجمشید موسوی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
575
فاطمه موسی زادگان
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
576
محمد حسن موسی زاده
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
577
محمد مهرآفرین
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
578
محمدرضا میبدی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
579
زهرا میرآخوری
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
580
سیدمحمدحسین میرباقری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
581
سیدعلی میرحسنی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
582
سید محمدجواد میرزاپور آلهاشم
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
583
حمید میرزاده
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
584
سیداحسان میرصالحی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
585
کاوس میرعباس زاده
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
586
سیدمجدالدین میرمحمدحسینی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی ژئوتکنیک و راه و ترابری
587
مرتضی میرمحمدرضائی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
588
گیتی میرمحمدصادقی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی نانو و فناوری
589
هادی میری
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
590
محمد میلائی
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
591
جعفر میلی منفرد
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
592
لیلا ناجی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
593
حمید نادران طحان
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
594
عباس نادری فر
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
595
مالک نادری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
596
حسین نازک دست
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
597
بهرام ناصرنژاد
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
598
احسان ناظر فرد
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
599
فاطمه نامی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
600
ملیکه نبئی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
601
بهزاد نجفی سقزچی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
602
هادی نخعی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
603
رضا ندافی
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی رباتیک و اتوماسیون
604
مهیار نراقی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
605
لیلا نصر آزادانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
606
هوشنگ نصرتی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
607
عباس نصیرائی مقدم
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
608
حامد نفیسی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
609
ابوالقاسم نقاش
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
610
امید نقشینه ارجمند
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
611
محمدحسین نمازی قدیم
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
612
سيدسلمان نورآذرخشگناب
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
613
پرویز نورپناه
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
614
سیدمجید نورحسینی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
615
حمیدرضا نوروزی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
616
یاسر نوروزی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
617
سحر نوری
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
618
هوشیار نوشاد
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
619
احمد نیک آبادی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
620
دکتر منوچهر نیک آذر
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی پتروشیمی
621
علی نیک بخت
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مواد پیشرفته
622
سلمان نیک صفت
پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات و شبکه برق
مرکز تحقیقات آپا
623
سعید نیکو سخن
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
624
سیدمنصور واعظ پور
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
625
بهروز وحیدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
627
فرزانه وهابزاده
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
628
سیدعلیرضا هاشمی گلپایگانی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
629
سیدمحمدرضا هاشمی گلپایگانی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
630
سیدمحمدتقی هاشمی نکو
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
631
سید ناصر هاشمی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
632
سیدعطاءاله هاشمی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
633
سید هامان هدایت مفیدی
واحد آموزشی هرمزگان(بندرعباس)
گروه آموزشی مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد
634
اردشیر هزارخانی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
635
محمدمهدی همایون پور
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش ماشین و رباتیک
636
ناهید همتی نژاد
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
637
بیژن هنری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
638
غلامرضا هوائی
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مکاترونیک
639
فرناز هوشمند خلیق
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
640
سیدپیروز هویدامرعشی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
641
سیدکمال الدین یادآورنیکروش
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل
642
محمد یاوری
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی الکترونیک
643
حسین یحیائی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی علوم و تکنولوژی رنگ
644
مریم یوسف زاده چیمه
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت