فهرست اعضای هیات علمی
#
نام
دانشکده
گروه
592
لیلا ناجی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
593
حمید نادران طحان
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
594
عباس نادری فر
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
595
مالک نادری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
596
حسین نازک دست
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
597
بهرام ناصرنژاد
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
598
احسان ناظر فرد
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
599
فاطمه نامی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
600
ملیکه نبئی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
601
بهزاد نجفی سقزچی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
602
هادی نخعی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
603
رضا ندافی
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی رباتیک و اتوماسیون
604
مهیار نراقی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
605
لیلا نصر آزادانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
606
هوشنگ نصرتی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
607
عباس نصیرائی مقدم
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
608
حامد نفیسی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
609
ابوالقاسم نقاش
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
610
امید نقشینه ارجمند
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
611
محمدحسین نمازی قدیم
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
612
سيدسلمان نورآذرخشگناب
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
613
پرویز نورپناه
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
614
سیدمجید نورحسینی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
615
حمیدرضا نوروزی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
616
یاسر نوروزی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
617
سحر نوری
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک و جلوبرنده‌ها
618
هوشیار نوشاد
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
619
احمد نیک آبادی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
620
دکتر منوچهر نیک آذر
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی پتروشیمی
621
علی نیک بخت
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مواد پیشرفته
622
سلمان نیک صفت
پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات و شبکه برق
مرکز تحقیقات آپا
623
سعید نیکو سخن
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی استخراج معدن
624
سیدمنصور واعظ پور
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
625
بهروز وحیدی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
627
فرزانه وهابزاده
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی- محیط زیست
628
سیدعلیرضا هاشمی گلپایگانی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی معماری کامپیوتر
629
سیدمحمدرضا هاشمی گلپایگانی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
630
سیدمحمدتقی هاشمی نکو
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
631
سید ناصر هاشمی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی علوم کامپیوتر
632
سیدعطاءاله هاشمی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
633
سید هامان هدایت مفیدی
واحد آموزشی هرمزگان(بندرعباس)
گروه آموزشی مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد
634
اردشیر هزارخانی
دانشکده مهندسی معدن
گروه آموزشی اکتشاف معدن
635
محمدمهدی همایون پور
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش ماشین و رباتیک
636
ناهید همتی نژاد
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی شیمی نساجی و علوم الیاف
637
بیژن هنری
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
638
غلامرضا هوائی
پژوهشکده فناوریهای نو
گروه پژوهشی مکاترونیک
639
فرناز هوشمند خلیق
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
640
سیدپیروز هویدامرعشی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
641
سیدکمال الدین یادآورنیکروش
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی کنترل