بایگانی بخش اطلاعیه‌ها و هشدار‌ها

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ -

در خصوص اخبار منتشرشده با موضوع نشت اطلاعات دانشجویان

پیرو اخبار منتشر شده در برخی از شبکه‌های اجتماعی مبنی بر لو رفتن اطلاعات دانشجویان و تصویر منتشر شده، موارد زیر به اطلاع می‌رسد:

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ -

به‌روزرسانی مرورگر وب chrome

با توجه به اینکه گوگل  در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۱ یک به‌روزرسانی اضطراری را برای مرورگر وب chrome خود ارائه کرده است، به کاربران Chrome توصیه می‌شود برای کاهش خطر احتمالی، مرورگر Chrome خود را به آخرین نسخه (۹۵٫۰٫۴۶۳۸٫۶۹) به‌روزرسانی کنند  

img_yw_news
چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ -

هشدار امنیتی: ایمیل‌هایی با مضمون پر شدن فضای Mailbox

به اطلاع می‌رساند ایمیل‌هایی با مضمون پر شدن فضای Mailbox ، امکان حذف حساب کاربران و درخواست برای در اختیار قراردادن کلمه عبور جعلی بوده و این مرکز به هیچ وجه درخواستی جهت دریافت کلمه عبور یا سایر اطلاعات کاربران ارسال نکرده و نخواهد کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ -

توصیه های امنیتی در خصوص رمزعبور کلیه سامانه‌ها

با توجه به اینکه استفاده از رمزهای عبور ساده  به خصوص برای کاربران با سطح دسترسی بالا می تواند داده های کاربران را در معرض خطر قراردهد ، توجه به توصیه های زیر ضروری می باشد

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ -

هشدار امنیتی در خصوص سرویس میزبانی وب (Web Hosting )

کاربر/ مدیر وب سایت  موظف است رمز خود را پس از دریافت سریعاً تعویض نماید‌، حفاظت از رمز جدید به عهده کاربر/مدیر وب‌سایت می‌باشد و‌ مرکز فناوری اطلاعات مسئولیتی در این رابطه ندارد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ -

هشدار در مورد به‌روز‌رسانی سیستم عامل

با توجه به اهمیت حفاظت از داده‌های اداری/مالی/آموزشی دانشگاه از یک سو و همچنین گسترش روزافزون بدافزارها و باج افزارها در سطح اینترنت، ارتقای امنیت سیستم‌های کاربران گرامی از ضرورت بسیار بالایی برخوردار است.

img_yw_news
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ -

هشدار امنیتی

اخیراً ایمیل‌هایی جعلی با مضمون امکان حذف حساب کاربران و درخواست برای در اختیار قراردادن کلمه عبور برای برخی کاربران ارسال شده است. توجه داشته باشید که این ایمیل‌ها جعلی بوده و این مرکز به هیچ وجه درخواستی جهت دریافت کلمه عبور یا سایر اطلاعات کاربران ارسال نکرده و نخواهد کرد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ -

پورتال آموزشی

برای ورود کاربران به سامانه  آموزشی و پژوهشی دانشگاه بر اساس نوع فعالیت هر کاربر، یک نام کاربری و کلمه عبور تخصیص داده شده است  .

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ -

سرویس اینترنت

جهت ورود به ‌اینترنت و ‌نیز خروج از‌ آن و نیز مشاهده وضعیت‌ مصرف‌ خود‌ از آدرس https://internet.aut.ac.ir  استفاده گردد  و‌مطابق شکل زیر‌، حتماً به قفل سبز رنگ در آدرس بار توجه نمایید و در صورت مغایرت از ورود  به صفحه خودداری نمائید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ -

سرویس پست الکترونیکی دانشگاه

جهت ورود به ‌سرویس پست الکترونیکی دانشگاه از آدرس https://webmail.aut.ac.ir  استفاده گردد. حتماً به قفل سبز رنگ در آدرس بار توجه نمایید و در صورت مغایرت از ورود به صفحه خودداری نمائید.