بایگانی بخش اطلاعیه‌ها

img_yw_news
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ -

قابل توجه دانشجویان جدید الورود تحصیلات تکمیلی 

جهت اطلاع از چگونگی انجام ثبت نام و انتخاب واحد و اطلاعیه های ضروری وارد سایت دانشگاه، بخش معاونت ها، قسمت مدیریت تحصیلات تکمیلی شوید!!!

img_yw_news
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ -

پذیرفته شدگان آزمون دکتری

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ -

پیام ریاست دانشکده برای دانشجویان ورودی جدید

  ​سپاس خداوندی را که انسان را به زیور علم و دانایی آراسته و رحمت بی پایان خود را بر وی ارزانی داشته است. خیر مقدم بر شما راهیان علم و معرفت که با گذر از مرحله دانش آموزیۣ به دانشجویی در برهه ای حساس از زندگی یعنی گذار از دنیای نوجوانی به عالم جوانی که تعیین کننده شخصیت، منش و هویت فرد است؛ قرار گرفته اید. مفتخریم موفقیت شما در آزمون سراسری ۱۳۹۹ که منجر به پذیرش شما در این دانشکده گردیده است را تبریک گفته و پیروزی و سربلندی در تمام آزمون های زندگی را برایتان آرزو نماییم.

img_yw_news
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ -

اطلاعیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ورودی ۹۹

اطلاعیه نحوه انتخاب واحد دانشجویان جدید الورود دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

img_yw_news
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ -

راه اندازی سامانه پشتیبانی آنلاین و تیکتینگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر

اساتید و دانشجویان فعال دانشگاه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این سامانه عضو می باشند. کاربران محترم می توانند از این سامانه برای ثبت تیکت یا چت آنلاین با کارشناسان مرکز پشتیبانی یادگیری الکترونیکی، اطلاع از اخبار آموزش الکترونیکی و دسترسی به دانشنامه ای از سوالات متداول در رابطه با سامانه های آموزش مجازی دانشگاه استفاده نمایند. 👈 اساتید و دانشجویان محترم برای فعالسازی حساب کاربری خود، پس از ورود به آدرس:  http://support.aut.ac.ir  

img_yw_news
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ -

اطلاعیه زمان مصاحبه دکتری ۱۴۰۰

با عرض سلام و تبریک به مناسبت دعوت به مصاحبه مقطع دکتری دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر به اطلاع می‌رساند، مصاحبه به صورت مجازی انجام خواهد گرفت.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ -

اطلاعیه مصاحبه آزمون دکتری

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ -

برگزاری کلاس‌های الکترونیکی

قابل توجه دانشجویان محترم دانشگاه صنعتی امیرکبیر با سلام پیرو اطلاعیه دانشگاه در خصوص عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری در اسفند ماه و امکان برگزاری کلاس‌های جبرانی برای دروس نظری به شیوه الکترونیکی به استحضار می‌رساند برگزاری کلاس‌های الکترونیکی به یکی از شیوه‌های زیر امکان‌پذیر می‌باشد:

img_yw_news
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ -

کسب رتبه نخست المپیاد هیدرولیک توسط آقای اقبالیان

حمید اقبالیان دانشجوی مقطع دکتری رشته مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه امیرکبیر در هشتمین المپیاد هیدرولیک ایران رتبه نخست را کسب کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ -

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی در گرایشهای ۱- مهندسی ژئوتکنیک ۲- مهندسی آب و محیط زیست

img_yw_news
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ -

المپیاد دانشجویی سال ۱۳۹۹

دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند برای عضویت در تیم المپیاد سال ۹۹ به اساتید مشاور المپیاد در دانشکده ها و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد المپیاد واقع در اتاق ۸ طبقه دوم ساختمان آموزش کل مراجعه نموده و یا با شماره ۶۴۵۴۳۸۸۳ تماس حاصل نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ -

دهمین سخنرانی تخصصی گروه سازه و زلزله

دهمین سمینار از سلسله سمینارهای تخصصی گروه سازه و زلزله دانشگاه امیرکبیر تحت عنوان " سیستم تاب آوری لرزه ایی برای پلها با استفاده از قطعات ساخته شده از پلی اورتان و المانهای جذب انرژی قابل تعویض " توسط دکتر محمدتقی نیکوکلام

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ -

برگزاری دوره های نظام مهندسی

واحد آموزشهای آزاد دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیربرگزار می کند:

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ -

برگزاری نهمین سخنرانی تخصصی گروه سازه و زلزله- فروردین 98

نهمین سمینار از سلسله سمینارهای تخصصی گروه سازه و زلزله دانشگاه امیرکبیر تحت عنوان " روشهای مختلف تقویت سازه های بتن مسلح در برش توسط کامپوزیتهای پیشرفته " توسط دکتر امیر مفیدی

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ -

برگزاری کلاسهای نظام مهندسی- تیرماه 98

برگزاری کلاسهای نظام مهندسی- تیرماه 98 کلاسهای نظام مهندسی به شرح زیر در تیرماه سال 98 در ساختمان شماره یک دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست طبقه پنجم برگزار می شود:

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ -

برگزاری هشتمین سخنرانس تخصصی گروه سازه و زلزله- دیماه 97

هشتمین سمینار از سلسله سمینارهای تخصصی گروه سازه و زلزله دانشگاه امیرکبیر تحت عنوان " روشهای پیشرفته آزمایشگاهی و عددی شبیه سازی رفتار سازه های بتن آرمه " توسط دکتر وحید صادقیان